Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 окт. 2007, 10:46 ч.

за играта на памперс!

• 1 585
  • 30
  •   1
Отговори
  • Глоджево/близо до Русе/
момичета,преди време една мама беше пуснала тема да си пазим мечетата от памперс,защото октомври ще започне нова игра,някой има ли информация?

# 1
Каза някой, че ще има, но не се знае дали ще е с мечета или ще измислят нещо друго.

# 2
  • София
А аз наскоро чух ноември-декември...

# 3
  • На една звезда
Нищо не съм чула, но и аз пазя.

# 4
  • София
Извинявам се за глупавия въпрос, но какви мечета се пазят? Отскоро смених Huggies с Pampers и сега имаме два огромни пакета - къде да търся мечките?

# 5
къде да търся мечките?

До баркода.

# 6
  • В полето на неограничените възможности.
И аз не знам, но имам мечки.  Twisted Evil

# 7
  • София
Извинявам се за глупавия въпрос, но какви мечета се пазят? Отскоро смених Huggies с Pampers и сега имаме два огромни пакета - къде да търся мечките?

Всяка опаковка има по 2 мечета. Лилянчо ти е казала къде се намират.

Миналата година получихме жирафчето, за което бяха необходими 18 мечета. Играчката е много готина  Peace.
 Най-добре е да се проверява в големите супермаркети, като Била, Европа и т.н., кога ще раздават специалните талончета.

# 8
  • София
Ясно! С нашите турбо опаковки ще събера 18 мечета за по-по-следващата прИмоция  Wink

# 9
  • В. Търново
и аз да попитам-като родих през юни,в родилния дом получих карта,събрах мечетата,пратих си писмото и вече 3 седмици си чакам пеещата играчка.не видях да е отбелязан краен срок за играта,ама да не би да чакам напразно newsm78някой да има инфо въпросната игра важи ли още?

# 10
  • на запад
В ХИТ - София е започнала нова игра на Памперс, която е до 31 декември.
При закупуването на пакет памперси, кърпички, кашон с пакети ви дават на касата талон и някакви лепенки. При събирането на определен брой се взима от информация играчка!

Успех! 

# 11
  • София
Брат ми 2 месеца ще ходи като промотър по големите супермаркети и съм го предупредила.
Ако види момиче което рекламира памперс да попита.
Ако разбера нещо ще пиша.

# 12
  • София
и аз да попитам-като родих през юни,в родилния дом получих карта,събрах мечетата,пратих си писмото и вече 3 седмици си чакам пеещата играчка.не видях да е отбелязан краен срок за играта,ама да не би да чакам напразно newsm78някой да има инфо въпросната игра важи ли още?
Виж http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_reg.asp . На сайта на Проктър енд Гембъл пише, че крайния срок на играта е 30 юни 2007г.

# 13
  • В полето на неограничените възможности.
В ХИТ - София е започнала нова игра на Памперс, която е до 31 декември.
При закупуването на пакет памперси, кърпички, кашон с пакети ви дават на касата талон и някакви лепенки. При събирането на определен брой се взима от информация играчка!

Успех! 

Tired Tired Уф, аман от не доразбрали.

# 14
  • Габрово
РАЗДЕЛ 3. ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА КАМПАНИЯТА

Кампанията се провежда в периода 9 декември 2006 г. – 30 декември 2007 г. и приключва при изчерпване на наличностите от предлаганите като награди продукти. Организаторът може да удължи кампанията чрез допълнение към този Правилник. 

От тук

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт