за играта на памперс!

  • 1 887
  • 30
  •   1
Отговори
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
момичета,преди време една мама беше пуснала тема да си пазим мечетата от памперс,защото октомври ще започне нова игра,някой има ли информация?

# 1
  • Мнения: 4 111
Каза някой, че ще има, но не се знае дали ще е с мечета или ще измислят нещо друго.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
А аз наскоро чух ноември-декември...

# 3
  • Мнения: 4 451
Нищо не съм чула, но и аз пазя.

# 4
  • Мнения: X
Извинявам се за глупавия въпрос, но какви мечета се пазят? Отскоро смених Huggies с Pampers и сега имаме два огромни пакета - къде да търся мечките?

# 5
  • Мнения: 4 111
къде да търся мечките?

До баркода.

# 6
  • Мнения: 4 447
И аз не знам, но имам мечки.  Twisted Evil

# 7
  • София
  • Мнения: 676
Извинявам се за глупавия въпрос, но какви мечета се пазят? Отскоро смених Huggies с Pampers и сега имаме два огромни пакета - къде да търся мечките?

  Всяка опаковка има по 2 мечета. Лилянчо ти е казала къде се намират.
 
  Миналата година получихме жирафчето, за което бяха необходими 18 мечета. Играчката е много готина  Peace.
 Най-добре е да се проверява в големите супермаркети, като Била, Европа и т.н., кога ще раздават специалните талончета.

# 8
  • Мнения: X
Ясно! С нашите турбо опаковки ще събера 18 мечета за по-по-следващата прИмоция  Wink

# 9
  • Мнения: 873
и аз да попитам-като родих през юни,в родилния дом получих карта,събрах мечетата,пратих си писмото и вече 3 седмици си чакам пеещата играчка.не видях да е отбелязан краен срок за играта,ама да не би да чакам напразно newsm78някой да има инфо въпросната игра важи ли още?

# 10
  • Мнения: 2 614
В ХИТ - София е започнала нова игра на Памперс, която е до 31 декември.
При закупуването на пакет памперси, кърпички, кашон с пакети ви дават на касата талон и някакви лепенки. При събирането на определен брой се взима от информация играчка!

Успех! 

# 11
  • Мнения: 1 217
Брат ми 2 месеца ще ходи като промотър по големите супермаркети и съм го предупредила.
Ако види момиче което рекламира памперс да попита.
Ако разбера нещо ще пиша.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 423
и аз да попитам-като родих през юни,в родилния дом получих карта,събрах мечетата,пратих си писмото и вече 3 седмици си чакам пеещата играчка.не видях да е отбелязан краен срок за играта,ама да не би да чакам напразно newsm78някой да има инфо въпросната игра важи ли още?
Виж http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_reg.asp . На сайта на Проктър енд Гембъл пише, че крайния срок на играта е 30 юни 2007г.

# 13
  • Мнения: 4 447
В ХИТ - София е започнала нова игра на Памперс, която е до 31 декември.
При закупуването на пакет памперси, кърпички, кашон с пакети ви дават на касата талон и някакви лепенки. При събирането на определен брой се взима от информация играчка!

Успех! 

 Tired Tired Уф, аман от не доразбрали.

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
РАЗДЕЛ 3. ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА КАМПАНИЯТА

Кампанията се провежда в периода 9 декември 2006 г. – 30 декември 2007 г. и приключва при изчерпване на наличностите от предлаганите като награди продукти. Организаторът може да удължи кампанията чрез допълнение към този Правилник. 


 От тук

Общи условия

Активация на акаунт