изненада за любимия тати

  • 2 016
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Привет на всички! Hug

Вече трета година полу-планирам рожден ден, тип "SURPRISE   bouquet" за рождения ден на нашия татко. Първата година той си покани приятели в заведение преди да успея и се наложи да променя изненадата ... Миналата година бях в командировка, а тази година имахме бебе ...  Grinning
Искам да направя така, че най-близките му приятели да се съберат у дома (маскирани - ох, много ми се иска  Praynig) и да направим хубав купон. Очертава се, че до тогава ще имаме чисто нова къща с добри условия за купонче.
Знам, че има хора, които вече са го правили и ми се ще да кажете какво сте скроили и как е минало ... с дребните подробности ....

Айде мерси!!!

# 1
  • Мнения: 197
 Grinning Хубаво си го решила!! Grinning Винаги ми е доставяло удоволствие да правя изненадки на съпруга ми, дори и без повод! На приятелите му сподели идеята си по - от рано, така ако пак реши да ги покани на заведение, те ще му кажат, че предпочитат да ги покани у дома. А на него му кажи, че предпочиташ да отпразнувате събитието в къщи, за да из домакинстваш както си знаеш например, или пък ако мислиш че ще ти се върже, му кажи че и тази година искаш да сте само тримата с бебчето. Гледай да удържаш фронта и да не се издадеш, че замисляш нещо по специално Wink. Ако сред приятелите му има ергени, ти покани твои свободни приятелки. Така винаги е по-интересно. Можеш да замислиш и изненадки по- време на самия купон, игри и закачки. Торта със закачлива тема например. При мен винаги се получава. Просто развихри въображението си! А ако има и кой да запази бебчето, купона може да се развихри! Пожелавам ти успех и ще чакам да се похвалиш после!!! Joy

# 2
  • Мнения: 1 919
ей много добре си го измислила.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт