Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
 Praynig Извинявам се че отварям нова тема но искам да ви попитам след като мина много време откакто това чудо се прочу има ли някои доволен и наистина ли запазва кг?Питам защото от месеци карам на плодове и ако почна да ям нормално ще кача и ми трябва някво такова хапче моля ви споделете  Praynig Hug
Цитирай

Колко свали с плодовете, доволна ли си...аз някъде чух , че не било лошо, но по-добре недей...тук повечето май хвалят Липозана
Цитирай
Ми много нз колко точно но вече изглеждам мн слаба висока съм 169 и тежа 47-48
Цитирай
Днес си взех Амикото ако помогне ще пиша за да няма и други като мен да се колебаят и дано да помогна на някои:)
Цитирай

софия

И на мен ми остава мъничко до бленуваните кг,тормозя се как после да ги задържа ще следя темата с интерес   bouquet
Цитирай

В мечтите ми

Изглежда хубаво,дано помага.Аз също ще следя,понеже също задържам кг
Цитирай
Нз дали си внушавам но го пия и ядох бая неща вчера и си викам краи утре ще сам качила но уви не сам:)мн се радвам дано да продалжава така::P
Цитирай

В мечтите ми

Я кажи колко струва  newsm78
Цитирай
Аз си го взех за 10лева 20таблетки но на някои места може да се намери и по-евтино
Цитирай

В мечтите ми

На ден по колко се пият и кога?
Цитирай
15min preid hranene po edno ili dve ako e obilno hraneneto
Цитирай

В мечтите ми

newsm78 В такъв случай те за една седмица и ще свършат.Все пак мерси много.АКо продалжиш да имаш резултати,ще те помоля да пишеш   bouquet
Цитирай
Nz kak no se premerih tuku 6to edin kg po malko sam  Shocked Shocked Mnogo se radvam Party Party
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.