До какава възраст децата ви бяха с памперс?

  • 4 647
  • 131
  •   1
Отговори

Анкета

До какава възраст децата ви бяха с памперс/през деня/?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 60
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Каката: без дневен памперс около 1,6 год., малко по- късно (на 2 г.) махнахме и нощния. (Отговорих 1,6 г)
Малкия: без дневен памперс около 2 г. 3-4 месеца, (отговорих 2,6 г.)- но не си казваше. От раз махнахме дневен и нощен на около 2 г. и 8 месеца.

# 61
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Дъщеря ми беше на 1година (юлските жеги във Варна) и я оставих без памперс, само за през нощта имаше,защото пиеше много вода.
Синът ми от 1г2месеца е без памперс изобщо, но преди 3седмици се върнахме в Бг и сложихме нощен, защото започна да се напишва докато спи.
Третото (живот и здраве) още по-рано ще бъде по гащички - лятото пак ще сме в Гърция за 3месеца и не вярвам да понесе памперс през деня...

# 62
  • София
  • Мнения: 607
На около 1г и половина махнах дневния памперс.

На 3г - нощния.

# 63
  • Мнения: 5 362
Навърши 2 год. и махнах памперса.Явно бях уцелила точния момент Peace
През нощта обаче все още спи с памперс.

# 64
  • Мнения: 8 917
1 г. и 6 м.

# 65
  • Мнения: 1 427
На 2 години и 1 месец. Peace

# 66
  • Мнения: 605
И на двете им двете махнах памперса на 1г. и 10м. абсолютно безпроблемно. Просто вече разбираха като им се обясняваше  Simple Smile.

Но имам проблем с голямата с нощния папмерс - спи дълбоко и не се буди като й се пишка, а когато се събуди май я мързи да слиза от втория етаж на леглото и знаейки, че има памперс въобще не си прави труда да отиде до тоалетната.
А малката от както стана на 1г. и 10-11 месеца никога не се е напикавала през нощта.

# 67
  • Мнения: 5
С Мони до 3
С Цвети до 2

# 68
  • Мнения: 16
Памперса го махнахме късно - на 2г и 10 месеца, но от раз Simple Smile. Нито веднъж не се е изпуснал в гащите - нито през деня, нито през нощта.
Пробвах да го махна и по-рано, но започваше да пищи само като споменавах думата гащи и реших да изчакам да поотрасне.

# 69
  • Мнения: 698
Махнахме го отведнъж т.е. дневен, нощен, за спане, за навън между 2 години и половина и 3.

# 70
  • Мнения: 2 467
1г. и 10м.  махнах дневния памперс.
След 2 седмици махнах от обедния сън.
След още една седмица и от нощния сън.

# 71
  • Мнения: 118
На каката дневния към 1,6г. а нощния на 2г, докато с малката нещата се изпревариха  Joy- без никакъв памперс е от 1,7 г./вкл. нощния/. Много лесно се научи  да си казва за около две седмици. Гласувах с 1,6г.

# 72
  • Мнения: 3 456
Година и десет- единайсет месеца.

# 73
  • Мнения: 2 722
Тъкмо щях да напиша това и гледам - ти си го написала. На 2 г. махнахме памперса, след 1 месец и нощния и следобедния и всякакъв.

Ами който си пие кафето на тази площадка спазва един и същи режим на махане на памперса, не ти ли прави впечатление  Joy

# 74
  • Мнения: 11
Ние махнахме дневния памперс на 1г и 4 мес, а нощния-на 1г и 10 мес.Сега на 30.10 ставаме на 2годинки.Успех на всички,които още не са го махнали.Ние го махнахме толкова рано,защото хвана варицела и се беше възпалила цялат отдолу.



Общи условия

Активация на акаунт