А къде във Варна са най високи заплатите??

  • 26 066
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 622
И аз се чудя дали да не сменя професионалното поприще.. То навсякъде другаде май ще взимам повече, от колкото ако бачкам(в БГ) това, за което съм учила  Tired

# 91
  • Варна
  • Мнения: 10 786
И аз се чудя дали да не сменя професионалното поприще.. То навсякъде другаде май ще взимам повече, от колкото ако бачкам(в БГ) това, за което съм учила  Tired

Вчера, разхождайки се из Морската, се натъкнахме на една частна клиника - оказа се, че е за пластична хирургия. Кандидатствай! Предполагам, там вземат що-годе прилични пари.

# 92
  • Мнения: 1 312
А дали е удобно да те питам в коя точно от всичките фирми работят твоите познати?
Съпругът ми се е насочил на там в една от фирмите и за това любопитствам.

Ами незнам точно имената на фирмите,но едната работи като стоковед,занимава се и със зареждането на дискотеките,отчети,ревизии-такива неща.
Другите двама са електротехници,когато правят дискотеки те отговарят за осветлението и ефектите.
Имах и позната счетоводителка,която напусна преди година обаче.

# 93
  • Мнения: 274
щом има и напуснали .... ясно е
Аз си мисля, че заслужават добри заплати счетоводителите, обаче за съжаление почти никъде не е така

# 94
  • Мнения: 2 180
Мой колега има приятелка, която беше счетоводител при трибуквените. Голяма анархия - ходели в работно време по магазините, на плаж....ей такива неща чувах. Заплата-малко повече от средната за бранша, но имало доста магарии за прикриване и момичето дълго време тайно си търсеше нова работа.

Общи условия

Активация на акаунт