Къде изпишквате децата си,когато сте навън?

  • 3 246
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Пускам темата,защото се чувствам  едновременно ядосана и виновна.

Прибирайки се днес от разходка,изчурках сина си на едно дърво.След,което понесох куп критики и обиди от минаваща жена.Не искам да се оправдавам,но само майка на 2 годишно дете може да ме разбере.В такъв момент нямам време да търся тоалетна.До сега не съм смятала за ненормално да изчуркам детето си в някоя трева например,като се има в предвид множеството на бездомни кучета и котки,които опикават градинките.Та въпроса ми,за да се отърва от чувството на вина и ако трябва да си взема бележка е..... правилно ли съм постъпила,като съм откликнала на нуждите на детето си,или тази постъпка трябва да ме накара да се срамувам.

# 1
  • Мнения: 5 183
Само в тоалетна
Нямам избор
Тук никой не пишка в храстите

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


    Значи кучетата могат да препикават дърветата, а децата не Crossing Arms

 Моето дете е невероятен пикльо ooooh!Принудена съм да го изпишквам до храст, или дърво.А в последните дни пред 15 мин. казва, че му се ака Close Днес се вбесих и му казах, че ще излизаме на разходка с гърнето.С акането търся тоалетна, до сега успява да устиска.Но някой ден ще се прибере наакан, убедена съм Confused

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Дъщеря ми отказва да пикае вън Peace
Сравнението с бездомните животни за мен лично не е уместно!

# 4
  • Мнения: 410
Хич и не се чуствай виновна Peace
И за какво?Защото някоя лелка #2gunfire която точно преди два часа е изпикала кучето си точно на това или на някое друго дърво.
Аз напълно те разбирам.Ние си имаме същите "проблеми" ,но в момент в който ти каже "мамо има пиш" какво ти минава през главата,каде е най- близкото удобно място където можеш да изпишкаш детето си,а не как ще реагират околните.
На мен лично не ми прави впечатление такива гледки,дразня се повече от пикаещите и серещите(извинявам се за грубия език)кучета и то домашни.Как не ги е срам,да си изпикават кучетата точно в парка на тревата,където децата тичат и граят #Cussing out
Аз лично гледа,тази физиологична нужда на дъщеря си,да я върша на място където няма да се набивам на очи и от там не минават други хора,но рядко се намира такова място.
В оправдание бих казала,че те все пак са малки деца и няма как да им се обясни да стискат до в къщи,че то понякога и аз едвам се стискам hahaha
Подкрепям те с две ръце,а на тая лелка трябваше да и теглиш една и да я питаш,къде тя е пишкала когато е била дете.Може би в златно гърне Joy

# 5
  • Мнения: 5 183
Синът ми никога не е пишкал в храсти, паркове или изобщо навън
Оглеждам се за най-близката тоалетна, голям магазин или заведение и там ходим

# 6
  • Мнения: 7 201
До някой храст или дърво-макар че вече сам го прави.Виж за другото търсим обезателно тоалетна. Wink

# 7
  • Мнения: 1 503
Хм,Те сигурно заради това децата в доста страни са с памперс до 3-4 годинки.
Аз изчишквам,където намеря най-близко,подходящо място.
А и синът ми сега е на година и половина,а когато започна да си казва беше на 1г и 1м.Е какво да му кажа?Пикай си на памперса,нищо ,че се стараеш или да му обясня ,че трябва да намерим тоалетна newsm78
Вината ти е изкупена,споко.С по-малък брой памперси си навредила малко по-малко на земята и обитателите й hahaha

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
След,което понесох куп критики и обиди от минаваща жена.


 

Сравнението с бездомните животни за мен лично не е уместно!

 newsm78 newsm78Тъй ли?!Ами да направят тоалетни по улиците и ще спрат да се възмущават хората.Не знам как дете, което е 3ч. на вън ще устиска!

# 9
  • Мнения: 2 197
Моята дъщеря е още малка, но според мен 2-3 годишни деца спокойно могат да се изпишкват навънка, защото още не могат да се стискат и е тъпо да ходят напишкани или наакани. Особено на места, където няма тоалетни - примерно в големите паркове аз тоалетна не съм видяла.
Но напоследък срещам много често майки и бащи, изпишкващи и изакващи големи деца- на 5-6 години. Съвсем пресен случай - един баща изакваше видимо 6-7 годишната си дъщеря в една саксия на Шести септември, където заведенията са около 8, всичките на разстояние на метри от него. Честно казано не мога да разбера това поведение - толкова много ли са 20 стотинки? Още повече, че не ми е ясно как ще я почисти след това. Все си мисля, че в една тоалетна детенцето по-добре ще може да се обслужи. Може и да бъркам, но на тази възраст би трябвало да могат сами да се оправят.

# 10
  • Мнения: 753
Винаги съм се чудела защо в Англия и САЩ не съм виждала никога някой да пишка из храстите по магистралите, а тук е на 'всеки километър'.....нищо лично : Hug...винаги ми е било чудно
Особено на места, където няма тоалетни - примерно в големите паркове аз тоалетна не съм видяла.
къде в България има такива паркове?? и то без нито едно кръчме открая..

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Изпишквам я до дърво или храст. За какво съм я отучила от памперса, да се напишва на гащите ли? Разбира се ако наблизо има заведение, водя я там, но не винаги има.

# 12
  • София, център
  • Мнения: 3 455
До дърво или на трева.

В тоалетна на капанче, ли пък в химическа никога няма да я вкарам.

# 13
  • Мнения: 14 133
Обикновино до дърво или храст. Ако сме наблизо до заведение, го водя там, в тоалетната.

# 14
  • Мнения: 1 049
И аз никога не съм виждала в Германия някой да изпишква децата си в храстите... е, вярно е и че ползват до 3 годишни памперсите Wink Във Варна миналото лято насред центъра пред главен магазин една майка изпишка на ПЛОЧКИТЕ около 2 год. си момиченце... Ей това не го разбирам що за култура е  newsm78 Иначе като няма в БГ много тоалетни навън не виждам нищо лошо да пишкат децата в храстите, по-добре така отколкото пред магазините  Wink

Общи условия

Активация на акаунт