Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

Където ми видят очите

Пускам темата,защото се чувствам  едновременно ядосана и виновна.

Прибирайки се днес от разходка,изчурках сина си на едно дърво.След,което понесох куп критики и обиди от минаваща жена.Не искам да се оправдавам,но само майка на 2 годишно дете може да ме разбере.В такъв момент нямам време да търся тоалетна.До сега не съм смятала за ненормално да изчуркам детето си в някоя трева например,като се има в предвид множеството на бездомни кучета и котки,които опикават градинките.Та въпроса ми,за да се отърва от чувството на вина и ако трябва да си взема бележка е..... правилно ли съм постъпила,като съм откликнала на нуждите на детето си,или тази постъпка трябва да ме накара да се срамувам.
Цитирай

New Zealand

Само в тоалетна
Нямам избор
Тук никой не пишка в храстите
Цитирай

UK, Harlow/София

Значи кучетата могат да препикават дърветата, а децата не Crossing Arms

Моето дете е невероятен пикльо ooooh!Принудена съм да го изпишквам до храст, или дърво.А в последните дни пред 15 мин. казва, че му се ака Mad Днес се вбесих и му казах, че ще излизаме на разходка с гърнето.С акането търся тоалетна, до сега успява да устиска.Но някой ден ще се прибере наакан, убедена съм Confused
Цитирай

Велико Търново

Дъщеря ми отказва да пикае вън Peace
Сравнението с бездомните животни за мен лично не е уместно!
Цитирай

в страната на чудесата

Хич и не се чуствай виновна Peace
И за какво?Защото някоя лелка #2gunfire която точно преди два часа е изпикала кучето си точно на това или на някое друго дърво.
Аз напълно те разбирам.Ние си имаме същите "проблеми" ,но в момент в който ти каже "мамо има пиш" какво ти минава през главата,каде е най- близкото удобно място където можеш да изпишкаш детето си,а не как ще реагират околните.
На мен лично не ми прави впечатление такива гледки,дразня се повече от пикаещите и серещите(извинявам се за грубия език)кучета и то домашни.Как не ги е срам,да си изпикават кучетата точно в парка на тревата,където децата тичат и граят #Cussing out
Аз лично гледа,тази физиологична нужда на дъщеря си,да я върша на място където няма да се набивам на очи и от там не минават други хора,но рядко се намира такова място.
В оправдание бих казала,че те все пак са малки деца и няма как да им се обясни да стискат до в къщи,че то понякога и аз едвам се стискам hahaha
Подкрепям те с две ръце,а на тая лелка трябваше да и теглиш една и да я питаш,къде тя е пишкала когато е била дете.Може би в златно гърне 35
Цитирай

New Zealand

Синът ми никога не е пишкал в храсти, паркове или изобщо навън
Оглеждам се за най-близката тоалетна, голям магазин или заведение и там ходим
Цитирай

До някой храст или дърво-макар че вече сам го прави.Виж за другото търсим обезателно тоалетна. Wink
Цитирай

вкъщи

Хм,Те сигурно заради това децата в доста страни са с памперс до 3-4 годинки.
Аз изчишквам,където намеря най-близко,подходящо място.
А и синът ми сега е на година и половина,а когато започна да си казва беше на 1г и 1м.Е какво да му кажа?Пикай си на памперса,нищо ,че се стараеш или да му обясня ,че трябва да намерим тоалетна newsm78
Вината ти е изкупена,споко.С по-малък брой памперси си навредила малко по-малко на земята и обитателите й hahaha
Цитирай

UK, Harlow/София

След,което понесох куп критики и обиди от минаваща жена.

Сравнението с бездомните животни за мен лично не е уместно!

newsm78 newsm78Тъй ли?!Ами да направят тоалетни по улиците и ще спрат да се възмущават хората.Не знам как дете, което е 3ч. на вън ще устиска!
Цитирай

София

Моята дъщеря е още малка, но според мен 2-3 годишни деца спокойно могат да се изпишкват навънка, защото още не могат да се стискат и е тъпо да ходят напишкани или наакани. Особено на места, където няма тоалетни - примерно в големите паркове аз тоалетна не съм видяла.
Но напоследък срещам много често майки и бащи, изпишкващи и изакващи големи деца- на 5-6 години. Съвсем пресен случай - един баща изакваше видимо 6-7 годишната си дъщеря в една саксия на Шести септември, където заведенията са около 8, всичките на разстояние на метри от него. Честно казано не мога да разбера това поведение - толкова много ли са 20 стотинки? Още повече, че не ми е ясно как ще я почисти след това. Все си мисля, че в една тоалетна детенцето по-добре ще може да се обслужи. Може и да бъркам, но на тази възраст би трябвало да могат сами да се оправят.
Цитирай

Еклесиаст

Винаги съм се чудела защо в Англия и САЩ не съм виждала никога някой да пишка из храстите по магистралите, а тук е на 'всеки километър'.....нищо лично : Hug...винаги ми е било чудно
Особено на места, където няма тоалетни - примерно в големите паркове аз тоалетна не съм видяла.
къде в България има такива паркове?? и то без нито едно кръчме открая..
Цитирай

Варна

Изпишквам я до дърво или храст. За какво съм я отучила от памперса, да се напишва на гащите ли? Разбира се ако наблизо има заведение, водя я там, но не винаги има.
Цитирай

София, център

До дърво или на трева.

В тоалетна на капанче, ли пък в химическа никога няма да я вкарам.
Цитирай

Обикновино до дърво или храст. Ако сме наблизо до заведение, го водя там, в тоалетната.
Цитирай

Германия

И аз никога не съм виждала в Германия някой да изпишква децата си в храстите... е, вярно е и че ползват до 3 годишни памперсите Wink Във Варна миналото лято насред центъра пред главен магазин една майка изпишка на ПЛОЧКИТЕ около 2 год. си момиченце... Ей това не го разбирам що за култура е  newsm78 Иначе като няма в БГ много тоалетни навън не виждам нищо лошо да пишкат децата в храстите, по-добре така отколкото пред магазините  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора