Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

София

Отдавна не съм се допитвала до форума  Laughing.Вече опряхме до смесителите за баня и кухня и чуденката ми е между тези две фирми.Цените не са несъпоставими,но все пак Тека си остават по-скъпи.
Та искам да попитам имате ли отзиви от едната или другата фирма?За Тека знам,че са испански, ходихме до шоурума им,но чисто визуално не бих казала,че съм супер впечатлена.
Вие сте!Благодаря! Hug
« Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 16:51 от Ali&Meli »
Цитирай

Ние избрахме смесители на Видима. Все още не съм ги ползвала и нямам впечатление. Колебаехме се и за Grohe, но са по-скъпи, а тези на Видима не отстъпват по качество.
Цитирай

Преди 2 години ремонтирахме баня и купихме нови батерии - на Видима с керамично затваряне. Много съм доволна от тях. Не е необходимо да затягаш до посиняване, няма капане и подобни "екстри". Стоящите батерии за мивки имат и механизъм за отваряне и затваряне на отвора на мивката - много е удобно за изпиране на нещо дребно. Сега правим вилата и накупихме отново всички батерии от керамичните на Видима. Вярно е - за нас цифрата е на границата на поносимостта, но мисля, че качеството си заслужава. А и има за всичко резервни части - ако нещо се наложи след 5 години, което е гаранционният срок.
Цитирай

София

И ние скоро правихме банята и кухнята взехме на Видима с керамично затваряне!!За сега нямам забележки!!!
Успех в избора!!
Цитирай

София, откъм тъмната страна

Видима  Peace
Ползвахме и други, развалиха се и сега всичко е на Видима. Нямам оплаквания, ползваме ги почти 2 год. без проблем. Бяхме се хвърлили в началото на едни италиански уж хубави, доста скъпи, но сега и да ми подарявят такива няма да ги взема.
Цитирай

София

Извинете ме за невежеството  Embarassed,но какво ще рече с керамично затваряне?
Цитирай

В полите на Витоша

... Тека си остават по-скъпи...
За Тека знам,че са испански ...

Купих смесители Тека за кухнята и банята /мивка и душ/. Харесаха ми, качествени са, а за подобни модели на Видима цената беше горе - долу същата. Гаранцията им е 6 /шест/ години, всичко за свързване и монтиране има в комлекта на всяка батерия и са немски. Испанската Тека е за мебелен обков и хората се бъркат, когато става дума за батериите Тека.
Цитирай

София

Купих смесители Тека за кухнята и банята /мивка и душ/. Харесаха ми, качествени са, а за подобни модели на Видима цената беше горе - долу същата. Гаранцията им е 6 /шест/ години, всичко за свързване и монтиране има в комлекта на всяка батерия и са немски. Испанската Тека е за мебелен обков и хората се бъркат, когато става дума за батериите Тека.

Има батерии Тека и са испански. Може да има и немски, не споря. Ето това е сайта на испанските http://www.comfort.bg/bg/public/clients_7603_222.html
Цитирай

София/Перник

Купихме батерия на Тека, модел Кобе, преди повече от 2 години, и казвам откровено, че си е немско производство. Не зная да има испански смесители, но може и вече да ги има, знам ли...
Определено моделите на Тека бяха по-хубави от на Видима. Поне тогава.
Виж на Рока, на Грое - смесители много на пазара в момента Smile, само парАта трябва  Very Happy Успех!
Цитирай

София

Аз съм от феновете на Тека. Ние се спряхме на тях, първо защото са много качествени, и второ защото изцяло покриха критериите ми във всяко отношение - дизайн, удобство и естетика. Освен мивки и смесители, имат абсорбатори и уреди за вграждане/доста скъпи - произведени в Германия по изцяло автоматизирана технология/.
Цитирай

София

Пред мен е брошурата с изделията на Тека и си пише,че са испански произведени по немска технология и фабриката е в Майорка.
По-важното е дали сте доволни...
Цитирай

Benelux / Varna

За кухнята се спрях на бланко, в банята сме с видима - когато ги купихме бяха едни от най-скъпите на видима,сега не са - избрах ги заради дизайна - определено имам вече забележки към тях.
http://vidima.bg/index.php?option=com_vidima_products&Itemid … ;sid=23&sgr=2
белите капаченца се напукаха на топлата вода- много ме дразни.
Цитирай

София

Никой друг ли няма да се включи?
Цитирай

София

Никой друг ли няма да се включи?

Тека не са толкова популярни, колкото Видима. А и цените им са по-високи, не се предлагат на много места и за това няма много отзиви за тях.
Цитирай

UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo

И ние взехме Видима и за банята и за кухнята , моделът е Сириус , сега ги поставя моя мъж.Впечатления обаче ще имам след известно време , на мен ми хареса дизайна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора