Когато нещо ви мъчи, с кого споделяте ...

  • 3 743
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Знам, че не е хубаво обаче и аз сьм от тези дето всичко си го таят в себе си. Преди си споделях с майка ми, която е най-добрата ми приятелка, но за сьжаление в послвдните години ни дели огромно разстояние и се виждаме два пьти годишно, а по телефона не ми се ще да я занимавам с моите тревоги - на нея и без това и е достатьчно напрегнато и трудно далеч от нас.

# 76
  • Мнения: 13 184
Със сестра ми, с майка и със съпруга ми. Извън този кръг съм пробвала и после съжалявах- разбра половината град Mr. Green

# 77
  • Мнения: 867
И аз съм като теб. Скорпион съм и има неща които не мога да кажа ни на близка приятелка ни на никой. Вариантът с непознат е най-приемлив обаче не съм го правила.

# 78
  • Oslo
  • Мнения: 659
Само с мъжа ми.

# 79
  • Мнения: 2 829
имам добра и всеотдайна приятелка,а някои неща и с мъжа ми споделям Wink

# 80
...има ли с кого ? В такъв период съм, а и събитията около мен започнаха много да приличат на буря, че ми тежат много неща  Confused Не смея да споделя на приятелка, на майка си пък изобщо, не ми се споделя  и тук. Просто се питам дали някой е изпадал в подобна ситуация и какво е правил за да се само измъкне  ::
[/quote]

И на мене това немного ми тежи, че няма с кого да споделям.Поне кога имам чувството , че ще се пръсна.Н а работата са едни хиени - всеки си пази гърба. А там съм повече от 8 часа на ден. Там се случват и повечето неща за които ми се иска да споделям.Вкъщи не мога ,защото съпругът ми се дразни. С приятелки - почти нямам. ::

# 81
Няма с кого да споделям, освен с майка ми и то не всичко за да не я притеснявам,Понякога имам чувството , че ши се пръсна.

# 82
  • Мнения: 127
Някой неща със съпруга ми ,( той ми е най-добрия приятел), други с майка ми , а тези които не мога на нито един от тях с приятелката ми.Тя е 4овек на който можеш да споделиш абсолютно вси4ко и да те разбере, страшно съм щаслива 4е имам такъв 4овек до себе си , голям одушник ми е , а дори и да споделя със съпруга или майка ми, пак си споделям с нея (за крайно мнение ), тя е по същия на4ин.

Общи условия

Активация на акаунт