Аплодисменти за ...!

  • 4 317
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
Отдавна ми се ще да пусна такава тема.
Да аплодираме хора, събития, нещо, което ни е зарадвало и е заслужило нашите аплодисменти.
Тези дни много неща  и хора ми се щеше да аплодирам, но изтървах момента.
Ще се включа по-нататък  Grinning
Ако има какво или кого да аплодирате, моля, заповядайте!
 Hug

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Аз искам да аплодирам двама души :
- лекарката на Стиви, която идва у дома дори и късно вечер, много е мила, търпелива и ми обяснява всичко. Никога не се сърди, че се обаждам с въпроси късно вечер или рано сутрин. Дори сама ми казва да й звънна, за да разбере как е детето.
- вторият е ел. техникът който викам при нужда. Последният път човека дойде заради повреда в пералнята, разглоби я, работи много, търси резервна част и когато не намери, дойде с мен да купя нова. В магазина транспорта вече го нямаше и той извика сина си и натоварихме пералнята в неговата кола. После ми скачи пералнята и за всички тези услуги, поиска 20 лв  Shocked Аз му дадох 50.

# 2
  • Мнения: 2 070
Всички строители, висящи по блока ни пичове дето изолират, разни къртачи на стени и пробивачи на дупки /яко ремонтират съседите, а отсреща багер всеки ден качва отпадъци в един камион/, че спазват правилото за невдигане на шум от два до четири...тогава има живот...

# 3
  • Мнения: 27 524
Днес с Криско бяхме в кварталната градинка, там има едно езерце с фонтан, което изпразват в момента, за да го почистят. Вътре имаше 4 пръста мръсна, мътна вода. И много боклуци. Някой беше хвърлил вътре, не знам откъде, 4 големи риби, мисля, че бяха шарани, не съм сигурна. Водата беше толкова малко, че те лежаха на една страна, за да мога да дишат. Обадих се в общината веднага, обещаха да пратят човек. Така измина един час, никой не идваше. Рибите започнаха да агонизират. Видях жена с куче, предположих, че обича животните, викнах я, показах й ги. Жената се обади на своя приятелка, която дойде след 5 мин с кофа вода и гумени ботуши. Наджапахме, извадихме рибите в кофа, която им беше супер тясна. Най-накрая се появи камионетка от общината с човек с голи ръце, къде смяташе, че ще сложи рибите, не знам... Почеса се умно, обади се за помощ. Дойде втора кола, с друг който се почеса и ме попита на кой номер съм се обадила точно  Rolling Eyes В това време дойде телевизията, пресата, журналисти, настана една тълпа и суматоха за тези пусти 4 риби.  Laughing Дойде от общината трета камионетка и пак почесване. Пак се обади третия на четвърти и накаря дойде голям микробус с голяма кофа с вода, преместихме рибите и ги откараха в езеро извън града.
Та аплодирам, след толкова предисловие, двете безкористни жени. Е, и хората от общината все пак  Simple Smile

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 20:38 от Блонди

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Блонди, не мога да повярвам, че това е в Брюксел  Whistling

# 5
  • Мнения: 2 070
Блонди, ти верно живееш в Европата. Тук да са ги сготвили и изяли вече. Ще се съберат всимки на маса - лелките, общинарите, тия от екоинституциите, който там трябва да се замеси...ах, представих си го.

# 6
  • Мнения: 27 524
Блонди, ти верно живееш в Европата. Тук да са ги сготвили и изяли вече. Ще се съберат всимки на маса - лелките, общинарите, тия от екоинституциите, който там трябва да се замеси...ах, представих си го.

 Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 1 427
Дояде ми се пържена риба. Laughing
Иначе-аплодисменти заслужават хората , които се втурнаха да помагат с каквото могат за Симона, и вече се събраха повече от половината нужна сума! Hug

# 8
  • Мнения: 27 524
Дояде ми се пържена риба. Laughing

Стига, де, горките  Cry

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 781
А аз бях почти на 100 % убедена, че Блонди говори за София...

Това с почесващите се общински служители ме накара така да си помисля.

# 10
  • Мнения: 25 447
Аз пък искам да аплодирам един циганин, с когото разговарях днес и който е осъдил служители на МВР. Вместо да го глобят за открадната лична карта (20 лв.), му направили акт за изгубена такава (50 лв.). Е, той отказал да плати, свързал се с адвоката си, водил дело и ги осъдил! Показа ми и решението на съда.
Един нищо и никакъв слабообразован циганин, който ми даде днес урок как човек може да си защити правата, стига да иска.
 smile3501
(Особено като знам какви хиени работят в Паспортен отдел в нашия град!  Sick)

# 11
  • Мнения: 5 468
В това време дойде телевизията, пресата, журналисти, настана една тълпа и суматоха за тези пусти 4 риби. 
Joy hahaha

Аз няма на кой да аплодирам.
Всъщност, сетих се... аплодисменти за всички ХОРА, които серат по улиците късно вечер, ей сега, по това време, като се посмрачи. Днес съм настъпила едно лайно в центъра на София, на Петте кьошета... и отивам в офиса, моля ви се и някаква адска смрад настана... и се чудим, кво става... всички деликатно отварят прозорци и се подпитват, какво става..., щото, разбирате, 4-ти ден съм на работа и отде да ме знаят... и по едно време смрадтта става непоносима вече... шефката вика - "Вижте да не сте настъпали нещо, бе!"... бооожеееее, като се видях - едно жълто, тлъсто лайно на подметката ми. Ужас!
Та аплодисменти за собственика муSimple Smile.

# 12
  • Мнения: 27 524
Сигурно е кучешко, ма, Ню, кой се гъзи да сере в София  Shocked

# 13
  • Мнения: 5 468
Сигурно е кучешко, ма, Ню, кой се гъзи да сере в София  Shocked
Човешко е, ти казвам. Голямо, човешко лайно Peace.

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Всички шофьори, които спират на пешеходните пътеки или дори не на пешеходни пътеки и търпеливо изчакват, дори и път правят.
ще кажете, това е задължително по закон. Задължително е, но колко хора го спазват? И на всичко отгоре псуват и надуват клаксони.
И хубавото е, че все повача стават такива съвестни шофьори. Браво!

Общи условия

Активация на акаунт