И вашите бебоци ли наддават много от Аптамила?

  • 3 627
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 045
За наддаването нас ни изписаха 3.570 след 25 дни бяхме 4.200.
А  аз Аптамила си го прехвърлям в един пластмасов буркан  Embarassed Не знам дали пречи...

# 16
  • Мнения: 987
Цитат на: Desika
А  аз Аптамила си го прехвърлям в един пластмасов буркан ...

и аз така правя . сипрам си го в една крьгла пластмасова кутия от какао , която е за 1кг. таман ми се сьбира .

# 17
  • Мнения: 705
монка е на аптамил от самото начало и винаги се движи в долните граници за възрастта си.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Цитат на: Liorena
Цитат на: bib.bib
А как съхранявате отворените опаковки Аптамил? От може би две седмици дохранвам с Аптамил 1. Засега само залепям с лепенката, което си е върху фолиевата опаковка. Повечето марки са в кутии с капак, те се чудех дали не трябва да се оборудвам и с нещо подобно, ама хич не ми се занимава и с това.


сега, ако ти кажа - ще паднеш, махах лепенката и слагах една (как да го обясня Embarassed ) канцеларска "щипка", боже, как да го опиша.....които са за документи, трябва да стиснеш за да се отвори лекичко и хващат много здраво като предварително навивам празното от опаковката.

И аз така правя,само че защипвам с щипка за пране  Wink

# 19
  • Мнения: 3 334
Цитат на: Liorena
винаги съм давала Аптамил. Никога не съм сменяла млякото с друго.
Винаги съм спазвала с много голяма точност мл. според възрастта - дъщеря ми не е наддавала повече отколкото трябва от Аптамил. Laughing


същата работа и при нас!!

# 20
  • Мнения: 3 334
Цитат на: Gena

И аз така правя,само че защипвам с щипка за пране  Wink[/quote]

и аз с щипка за пране!!

# 21
  • Мнения: 127
Нашата беба наддава съвсем нормално - 1м. с 1кг; 2м с 900г. съхранявам Аптамила в кутия от нескафе.

# 22
  • София
  • Мнения: 572
И Кари до скоро беше на Аптамил.От бебе си наддава по около 400г на месец.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
И мойто синче щом мина само на Аптамил се оправи  Grinning ,  демек започна да наддава като вашето - 1,5 кг., после доста време само по 1 кг. и така... докато не стигна до 240 мл. аптамил сутрин и вечер, заедно със съответната закуска или вечеря и си ги цока и до ден днешен..., а е близо на 2 години.
Винаги е пил по-големи количества от указаното за възрастта, сам си определяше по-колко, разбирах кога трябва да увелича количеството като млякото свършеше, а той продължаваше да реве. В същото време не се е чувствал длъжен да пие безконтролно до дъно колкото и да направя, пие до определен момент и спира.
Така разбирах по колко вече да му правя.
Не си е разширил стомаха от това. Никога не е бил дебело бебе. Имаше период, когато стана пухкав, но щом започна активно да пълзи и особенно след като проходи се издължи и отслабна. Сега си е направо слабичък.
Не подлагай мъжлето на диета, той си знае колко да папа.
Аптамила ми винаги е бил защипан с по 2 щипки за пране  Grinning

# 24
И ние сме на Аптамил още от самото начало. Веско се роди 3500 и за три месеца качи още толкова. Педито ни каза да държим кутията с храната в хладилника, защото било белтък и трябвало да се държи на студено.
Но.... Sign Exclamation  Аптамила, който ми изпращат от Испания няма нищо общо с този, който сме купували от тук. Той е в конусовидни метални кутии и не е гранулиран какъвто е тук а е на много ситен прах. Разтваря се много по-добре и шишето не остава мазно. Интересно е това,че бебчо си го хапва с много по-голям кеф, изяжда си всичко и огладнява точно на 3 часа. Казвам това, защото ми прави впечатление, че с този ,който купуваме от тук огладнява през 4,5 -5 часа а вечер си спи по 12ч. без да се събужда.Притеснява ме това, че не съм сигурна в качеството, което е за БГ. и кое прави храната по-концентрирана?Пращали са ми и от Германия....но тя е малко по-добра от тази тук.
Испанската е 17 евро а немската 9 евро и двете са си по 900гр.

Общи условия

Активация на акаунт