Вече цяла седмица с разтройство, съвети моля!!!

  • 1 079
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте, от миналия петък синът ми на 2г 4мес е с разтройство, но не диария. Ходи най много по 3 пъти на ден по голяма нужда, но е много рядко, почти течно. На какво може да се дължи това? Преди време беше изкарал коли инфекция.
Пуснах му във вторник микробиологични изследвания, но те ще са готови утре.
Ако на някой му се е случило, с удоволствие ще приема съвети.

# 1
  • Мнения: 941
На Алекс му помогна Нелидикс,но му го изписа педито,не прави нищо на своя глава,изчакай микробиологията Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 580
      Синовете ми са 10 дни с разтройство. Вече почти отшумя. Първите дни им предписаха ентерол и смекта, но нямаше подобрение и след това докторката даде хидрасек, мезим форте - за регулиране на чревната флора и саностол пробиотик.
      Щях да зябравя, че и диета спазваха - без никакви мазнини. 

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 133
При дъщеря ми комбинацията Хидрасек и Ентерол/едновременно/ действа почти винаги. Поне седмица след като се оправи давам Лактофлор.

# 4
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Варен ориз, с мъничко сол и захар. Да е сварен до разкашкване.
Слизестите вещества, които се образуват при варенето, успокояват чревната лигавица.
Дано да няма нищо притеснително в изследванията.

# 5
  • Мнения: 526
И ние го езкарахме това чуда първия ден веднйж повърнахве а на дретия беше чудо, казаха че е от храна. Само диета Смекта и спокойствие от моя страна.

# 6
Ох, не знам, ама аз не съмдете, а от няколко дни и аз съм така. Първо синът ми, който е на 3,5 г. имаше разстройство, а след това и аз започнах. Първо повръщах, а от няколко дни ми е гадно на стомаха, ама много, и имам разстройство. Вече не знам какво да правя. Дори не ми се яде, което при мен е неестествено. Започвамвече да си мисля лоши работи.

# 7
  • Мнения: 14 133
Пие ли нещо против разстройството? Спазвате ли строга диета?  newsm78

# 8
  • Мнения: 8 917
Прахчета + диета. При нас това помага.

# 9
  • Мнения: 14 133
Наистина, обкновено прахчета+строга диета е оправията.

# 10
  • Мнения: 1 685
варен ориз с малко солчица-много помага ! вече съм се убедила

Общи условия

Активация на акаунт