Дълга, къдрава коса - давайте идеи за прическа

  • 28 745
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
kadrokosa много ми хареса на тази снимка, макар че моята коса не е толкова къдрава в сравнение с твоята е по-скоро чуплива. Горе долу това се доближава до сегашната ми прическа, давате ми добра идея ако я филирам малко поне отгоре може би ще мога да я култивирам така че да се носи и не вързана.
Не искам да я изправям защото ми отнема много време и освен това и при най-малкото овлажняване на косата / а сезона ще става все по-влажен/ отново се навива. Да не говорим че и при спортуването щом се поизпотя малко и тя веднага се навива.
Била съм късо подстригана със силно обран врат и високо вдигната отзад косата и ми седеше върховно, но тази прическа също изисква поне веднъж на месец да се подстригва за да има форма.
На черта съм се подстригвала само веднъж в живота си и никога няма да повторя, защото щръква и стои като метла.

Иначе в момента е така като успея да я опъна отгоре и с малко пяна я прибера.
А това е горе долу като форма и дължина иначе, но тук е мокра и е леко по-права.

# 16
super sa kadravite kosi...   Simple Smile i moqta e kadreva i ve4e ne si q izpravqm za6toto nqma smisal

# 17
# 18
моята е дълга и къдрава- освен да я изправям... друго не ми остава  Tired
   




slagai i gel...az taka pravq

# 19
  • Мнения: 738
И аз съм с много къдрава коса, нося я назад, единственото, което правя е след като я измия и поизсуша я хващам цялата, усуквам я и правя кок високо горе. После като я пусна става на масури и не толкова къдрава Peace Изправям я от време на време обаче да е малко по-влажно и се начупва веднага, пък и стоя по час и половина в салона и олеквам с 20 лв. Няма смисъл Peace
Може да пусна и снимка ама малко ме е срам.. Embarassed

# 20
моята е дълга и къдрава- освен да я изправям... друго не ми остава  Tired
   







kogato q iso6a kosata i mnogo buhva ..leko q mokrq i s gela q pravq da ne i se razvalqt kadricite i da ne e tai buhnala...i taka ve4e po4ti mesec ne sam q izpravqla i nqmam i namerenie

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Нещо ми поомръзна вече сегашната прическа и ми е време за промяна. Не мога обаче да си измисля нищо ново, а и честно казано не следя особено модните тенденции в прическите. Косата ми вече доста порасна на дължина и искам да запазя дължината. Без бритон е най-сетне порасна. Гъста и чуплива, но в момента ми е малко безформена. Тези дни искам да отида да си подновя кичурите и ми се иска и нещо да попроменя, затова бих чула някоя и друга идея  Hug

Лени, отдавна не сме се виждали, но помниш косата ми. Дълга, червена, твърде къдрава.
Както и ти, наскоро реших да променя цялостната си визия. Беше ми омръзнало да се гледам с тази голяма коса, а и имах нужда от промяна.
Вярно, че стана радикална, но какво пък.... Simple Smile
Сега съм с доста по-къса коса, черна и чат пат права.
Ето виж тук - http://good-times.webshots.com/photo/2571614970059189015qgOyyy
Защо не пробваш и ти нещо съвсем, съвсем различно? Инак няма да усетиш разликата Simple Smile

# 22
  • Мнения: 17 407
Naomi, моля за снимка!
dodo_dodo, и така си много хубава Simple Smile

# 23
  • Мнения: 738
Naomi, моля за снимка!
dodo_dodo, и така си много хубава Simple Smile

Наистина Peace Дори не мога да си представя, че си била с къдрава коса. Майка ми направи такава фрапираща промяна и сега много я харесвам. Ходи на 3 дена на фризьор, но си заслужава.
Не мога да намеря снимка, където се вижда добре и да съм сама...
Оф нещо не мога да кача линка, после ще пробвам пак

# 24
  • Мнения: 17 407
Дано успееш, че много искам да те видя.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Дори не мога да си представя, че си била с къдрава коса.

Бях, до преди два-три месеца Simple Smile
Ето такава беше косата ми http://good-times.webshots.com/photo/1286856262059189015IEgYoN
А тук може да се види как беше филирана, за онези от вас, които не искат да се изправят Simple Smile http://good-times.webshots.com/photo/1286858851059189015hkYoch

# 26
  • Мнения: 7 263
Додо страхотна прическа  Peace Peace Peace Направо промяната е невероятна. Много ми харесваш така, но често казано и преди много ми харесваше с тази червена грива. Просто го приемах като твоя запазена марка, помня че преди години си беше изправяла косата и тогава определено не ми допадна, но сега определено си намерила перфектно решение.
Но как я поддържаш така полуизправена. Просто не си представям какво може да задържи мойта във този вид  Thinking Thinking - изправяш ли я? Или я сушиш със сушоар / защото не съм много фен на този уред/ ?
Определено ме впечатли още повече има къдрави и къдрави коси в сравнине с твоята и тази на къдрокоска моята е по-скоро чуплива.
Naomi дай снимки моля те, иначи част от това което описваш и аз го правя след като я измия я мажа с неотмиващ балсам и я опъвам малко повечко отгоре, сега се сещам че баба ми навремето така си "Изправяше" нейната коса с едни фуркети след като я измие.
Давайте снимки момичета  Heart Eyes така ще се наберат повече идеи  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 738
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165113

Оп така май стана ама копрах целия албум, че с отделни снимки нещо не ми се получава Thinking

# 28
  • Мнения: 17 407
Благодаря, и ти си много хубава Wink

# 29
  • Мнения: 738
Благодаря, и ти си много хубава Wink

Недей, че ще ме засрамиш  Blush Косата ми не се вижда много ама това намерих Grinning

Общи условия

Активация на акаунт