Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора

Norway\Tromsø

Всяка година с приятелки се организираме и ходим за 6-7дни някъде без мъжете .Тази година пак си направихме нашите си планове ,но мъжо нещо се  инати и ми отваря теми, че който ходел сам го правил с една единствена цел, да кръшка и някакви такива простотии .Та аз ,ако търся това и пред очите му ще го върша !А вие мами ,които ходете сами, ако има такива тук, как се оправяте с мъжете си ?
Цитирай

Русе

Аз не ходя сама...
Някак си ми липсва нещо...
И двамата усещаме недостиг на време, прекарано заедно- той по 12 часа е на работа/6 дни в седм , аз постоянно съм с малката
и по тази причина и двамата не можем да си представим почивката един без друг
Цитирай

NL

И аз не харесвам такива почивки по сами Crossing Arms.Добре че и мъжът ми ,не им е фен Naughty.Незнам,някак ми е тъпо,да си представя,аз с детето,а той да си развява байрака(или обратното) Thinking.Имаме такива приятели,холандци,които редовно си ходят по сами,и си им харесва даже newsm78...но ние не сме от тези семейства..Винаги сме си тримата,с малката Love.Където и да ходим,на почивка или ресторант било. Wink
Цитирай

Да,ходя сама на почивка.Обстоятелствата често ми го налагат,но на мен ми харесва.Всяка жена има нужда да разпусне само с приятелки.
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Да,ходя сама на почивка.Обстоятелствата често ми го налагат,но на мен ми харесва.Всяка жена има нужда да разпусне само с приятелки.

И при мен е така - обстоятелствата ми налагат понякога да ходя и сама на почивка!
На мен също ми харесва!
Цитирай

Само веднъж съм ходила на почивка от както сме заедно - сама, с приятели. Размазах се от кеф. И въпреки, че имаше и много мъже/момчета около нас, последното, за което съм мислела, бяха флиртове. Ама не ми е и липсвал особено моят мъж.  Laughing
Цитирай

ВАРНА

до тоалетната не ходя без него, камо ли на почивка Mr. Green
шегата на страна - не съм ходила без него на почивка, но си мисля, че няма да ми е приятно, нещо ще ми липсва - той!
Цитирай

Моят мъж не иска да ходи никъде без мен,някак не върви аз да отида сама и да го оставя. Затова ходим винаги заедно.
Цитирай

Варна

Никога не сме ходили на почивка разделени.... звучи ми абсурдно и ако отида със сигурност ще ми липсва много и няма да ми е хубаво ...  smile3518
Цитирай

На мене ми се ходи някъде /извън страната/ сама, т.е с приятелки - по женски, не че не ми е приятно с мъжа ми, но ние с него си почиваме често и просто за разнообразие. Честно казано той май не е особенно ентусиазиран от идеята, за сметка на това в момента за 2ри път е сам на почивка, но просто на мен не ми се ходеше, защото трябваше да седя по цял ден сама, докато той се гмурка.
Цитирай

София

Преди имаше подобна тема-почти никоя не ходи сама,или е с децата,или не е на почивка,а командировка и др такива. Аз включително разбира се.
Цитирай

Почивка без съпруга и детето- звучи ми абсурдно.   Crossing ArmsМного ще ми липсват. Не бих отишла сама. Naughty
Цитирай

Варна

Зависи от човека. За някои е нормално да отидат на почивка без половинките. Трябва, обаче и двамата да са на едно мнение. Ако виждаш, че на мъжа ти му е неприятно, а и той не би отишъл сам, трябва да се съобразиш с чувствата му и да му обясниш малко по-подробно така, че да те разбере. Както и ти да разбереш точно защо той не се чувства комфортно за това. После "сближавате позициите" и "финализирате сделката" Smile

Аз бих отишла, но и той би отишъл без мен без да чувства каквито и да е угризения.
Цитирай

Не ни и минава през ум да ходим по отделно на почивка. И без това прекарваме малко време заедно. А на почивка ходим предимно заради децата. Никакъв мерак нямам да духна някъде сама, не че не би ме пуснал.
Цитирай

София

Лятото изкарах на морето с детето, без него, просто той трябваше да работи. Идваше през почивните дни, и то не всички. Накрая дойде за по-дълго и се прибрахме заедно. Там, където ходим, е пълно с приятели и сама не съм оставала. Не ми беше лошо хич. Той сам не е ходил, не е изявявал и желание.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора