Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

БГ-изток

Искам да попитам третата година неплатен отпуск за отглеждане на дете, води ли се за трудов стаж?
« Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 18:58 от pipilota viktualia »
Цитирай

Варна

Искам да попитам третата година неплатен отпуск за отглеждане на дете води ли за трудов стаж?

Води се, но не се заплаща вече от държавата.
Цитирай

най-хубавото място

Даже май не е една година а 6м.Ако някой знае дали може майката да ползва и на бащата 6-те месеца?
Цитирай

ville de Quebec

Да, майката може да ползва и 6те месеца на бащата, но той трябва да подпише декларация, че й ги предотстъпва. Сега, с новите въведения, дали е още така.... незнам...
Цитирай

най-хубавото място

Да, майката може да ползва и 6те месеца на бащата, но той трябва да подпише декларация, че й ги предотстъпва. Сега, с новите въведения, дали е още така.... незнам...
И аз това не го знам сега как е?Иначе за миналата година знам че така беше ама нали имаше някакви промени.......?
Цитирай

БГ-изток

Май,че два пъти по 6 месеца може и сега.
Цитирай

София

По общо 6 м. могат да ползват и майката и бащата до навършване на 8г. на детето.
Цитирай

най-хубавото място

Току що проверих.Не може да се прехвърлят на бащата 6-те месеца върху майката.Т.е. майката има само право на 6м.
Цитирай

UK, Harlow/София

Май,че два пъти по 6 месеца може и сега.

Не!Само 6 месеца за майката.Защо измислиха тази глупост, не мога да разбера.Малко са бащите, които биха си взели 6 месеца за да гледат дете.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.