Да избера българското ли?! Хайде няма нужда...

  • 4 830
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 462
За кви стремежи ми говориш , че не разбрах ???? ooooh! newsm78Кой се прави на марков или морков , а ?????  newsm78 Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 5 462
Ами много просто , щото не е качествено.То може да си има по магазините ама кво качество е ???А бикини памучни намират ли се все още ... че аз освен детски и бабешки модели други памучни почти не съм виждала ......

# 17
  • Мнения: 9 063
 Simple Smile

Каквото имах - казах го.

# 18
  • Мнения: 150
Някой от Ямбол има ли? Любопитно ми е дали химическият завод там работи? Навремето там се произвеждаше един материал - ямболен. 100% памук ли беше, 100% вълна ли... Simple Smile Щото текстилни заводи не останаха. Може и да има някое цехче, което да произвежда платове за нуждите на някоя незначителна тихоокеанска държавица, ама определено няма вече 10 големи завода, които да задоволят нуждите на страната с платове.

Натурални продукти? Някой сеща ли се кога последно е купувал такъв?

# 19
  • Мнения: 911
Спагетите се варят 8 или 9 минути, zа да бъдат al dente или както си му е реда.

# 20
  • Мнения: 3 153
МОЖЕ и да има някой производител в БГ, който да е читав, но масово (за огромно съжаление) е под всякаква критика-бай Ганьо трудно би променил мисленето и работата си, па макар и европеец вече. Примери ли? Стотици са, но това, което ми иде на мига:
1. За детето ми подариха бодита Захи-на второто пране не се знаеше какъв Цвят са и нямаха здрави шевове; Аз му купувах Чико, които просто носи максимално дълго и може да отгледа още поне 3-4 деца.
2. Пантофки Денди-на втория ден единият цип отлетя, едната подметка се разлепи. За сметка на това-Де фонсека, носи ги вече 2 месеца и нямат мърдане.
И много други...... Лошото е, че го има и другия момент-доволна съм от качеството на нещо българско, става популярно и в един момент така се променя и зазлява, че чак се чудиш възможно ли е някой така да си плюе на бизнеса и да няма грам контрол на качеството (или просто така му изнася).

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Човеко, Стоян.
Купете си ранчо в някой спокоен, плодороден район.
Там ще имате възможност да си отглеждате всякакви натурии на воля.

Стига мрънкал за щяло и нещяло.
Аман.

# 22
  • Мнения: 9 063
2. Пантофки Денди-на втория ден единият цип отлетя, едната подметка се разлепи. За сметка на това-Де фонсека, носи ги вече 2 месеца и нямат мърдане.
Тук да изкажа съжаление - преди мнооого години си купих Дефонсека - мисля, че преди 5 - изхвърлих ги миналата година и то не, защото се скъсаха, ами защото се изцапаха с блажна боя Tired Веднага побързах да си купя отново от тази марка - след 3 месеца носене се разпориха долу и вътре и заминаха в коша. От едно и също място ги купувам...

# 23
  • Мнения: 2 865
За сметка на това-Де фонсека, носи ги вече 2 месеца и нямат мърдане.

Те точно тия са български.

Markrit - стана ми интересно, какво е дневното ти меню?

# 24
  • Мнения: 9 063
Те точно тия са български.
Верно ли са български Shocked
Мисля, че Рънърс са йм представители за БГ, но самата марка не е българска...

# 25
  • Мнения: 2 407
Не съм съгласна,чуждите кашкавали и меса по вкусни ли са ти?

# 26
  • Мнения: 524
Не ми се е случвало да сгафя готвенето на спагети. Да не си ги разварил? Wink


А, не, колкото и да варя италианските спагети, не стават на каша.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 428
Все нещо неизкосурено, недогледано...кофти материи и  изработка. След първото пране или избелява или се късат шевове... За какво ли да го купуваш българското производство? С храните мейд ин БГ е още по-страшно...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 428
Между другото Аро не е доставчик на Метро, а тяхна собствена търговска марка.

# 29
  • Мнения: 677
Гладът е по-силен от трифазния ток! Темата го потвърждава.

Общи условия

Активация на акаунт