Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!виждам ,че много от вас са ползвали това лекарство,но не видях дали сте го ползвали по време на цикъл?На вас как са ви го изписвали и препоръчвали?ПлС кажете,че за първи път го използвам! newsm78
Цитирай

Не се използва по време на цикъл. Изчаквате да ви свърши цикълът и тогава започвате лечението.
Цитирай
Мерси!  bouquetно на мен ми дойде ,а аз вече съм ползвала 3 таблетки.остават ми още 9,ама да не си е загубило смисъла лечението вече Sad newsm78
Цитирай

Не, не се тревожи. Моята лекарка преди години ми беше предписала 2 опаковки и ми каза ако ми дойде цикълът да ги спра и да продължа след като свърши. Така че ги спри сега и продължи след като ти свърши.  Hug
Цитирай

софия

В листовката пише ,че ако е започнато лечението  и ви дойде цикъла не трябва да ги спирате.Това ,че сте в цикъл не отслабва действието на антибиотика!
Цитирай

На мен лекар ми каза да прекъсна по време на цикъл, в листовката пише и че не трябва да се приема от бременни, но масово се предписва.
Цитирай

софия

Да се чуди човек на кого да вярва?И аз сега какво да правя,да ги спирам ли по време на цикъл или не?На лекаря ли да вярвам или на листовката?
Цитирай

Чудно е, наистина, по принцип е нередно лекарят да противоречи на листовката. Но за мен най-сигурното е консултация по този въпрос с двама гинеколози.
Цитирай

гр.Пловдив

Не се използва по време на цикъл. Изчаквате да ви свърши цикълът и тогава започвате лечението.
Точно така!
Цитирай

софия

Симона в листовката пише друго.Ако по време на лечението ти дойде цикъла,не трябва да спираш лечението.
Цитирай

Пловдив

Полижинакса съдържа антибиотик, ако спреш, а после продължиш според мен няма смисъл. Същото е както да пиеш антибиотик и да го спреш по някое време и после да продължиш, така ставаш резистентен към него.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.