Клюкините от деня - 5

  • 10 429
  • 329
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 315
Няма да я вземат в частна забавачница щом е болна.

# 76
  • София
  • Мнения: 6 999
а не сте ли мислили за частните забавачници - прозвъни ги - може да се съгласят да я оставиш там "по часово" ?

Е, не... имам нужда от бавачка, която да дойде и да я гледа у дома. Само от това.

# 77
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса,аз съм си в къщи и мога да гледам малката за колкото време ти е необходимо.Единственото за ,което се притеснявам е ,че сме в ремонт и ще има майстори да слагат дограмата на терасата .ПОМИСЛИ ТИ И АКО НЕ НАМЕРИШ ДРУГ ВАРИЯНТ-ЗА СЪМ НАСРЕЩА!!!!! Peace

# 78
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса,може да измислим и друг вариянт.Майка ми е в къщи утре и може да гледа Мария ако ме транспортираш до вас, мога пък аз да гледам Дари-ако не откриеш бавачка до утре.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 999
slavka gergova, мерси много.   bouquet

Баща й се съгласи да я гледа, докато аз съм на срещи.  Flutter

# 80
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса,браво на таткото.А как е положението с Таня?????

# 81
  • Мнения: X
Иса Иса... благородно ти завиждаме за вашия БНД.  Embarassed
Нашия пък се обади и изяви желание да си види детето. Сефте от 6 м. Стискайте палци. Аз щото се радвам. Избъзиках го че 'дотогава ще му мине' - щото говорихме за сряда и четвъртък/или четвъртък..... абе сигурно ще му мине дотогава. Много ми се иска да си познава бащата, ей че съм говедо и аз беееее.....

# 82
  • Мнения: 1 731
Иса Иса... благородно ти завиждаме за вашия БНД.  Embarassed
Нашия пък се обади и изяви желание да си види детето. Сефте от 6 м. Стискайте палци. Аз щото се радвам. Избъзиках го че 'дотогава ще му мине' - щото говорихме за сряда и четвъртък/или четвъртък..... абе сигурно ще му мине дотогава. Много ми се иска да си познава бащата, ей че съм говедо и аз беееее.....

Каси, браво!
Ей, Боже, да не го е ударило нещо тежко по главата? Thinking
Ако успееш да им създадеш връзка, много ще се радвам.

# 83
  • Мнения: 2 327
Каси, не го бъзикай така човека. Хич не е приятно. Той кой знае колко го е мислил и може и малко да му трябва да се откаже. И като оправданието е - ми тя се заяжда с мене, пак всичко в теб отива.
А ако сам е дошъл до идеята, може и да се получи нещо. Има мъже, които не знаят какво да правят с бебе, но като поотраснат децата са им интересни и могат да се занимават с тях.

# 84
  • Мнения: X
Е на моя бивш му се случва за н-ти път вече.
Уж ще идва уж нам кво и после никъв го няма 3 месеца.
Освен да се бъзикам кво друго ми остава. Да рева ли ся?

# 85
  • София
  • Мнения: 6 999
Каси, права е Стън.  Naughty

Никакви емоиции с бившия - иначе загиваш. Те са нежни и раними - трябва да си миличка с тях. Whistling

# 86
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Когато си усмихната Каси си по-хубава от ревяща(предполагам де) Party.А иначе- то нали видя,( бащата на Мария ),видя я преди един месец и оттогава няма никаква вест от него...... Twisted Evil

# 87
  • Мнения: 1 731
Егати...
Ми аз не мога и с това да си примиря.
Обидно ми е.
Детето ми не е кученце, с което да си поиграят, да го погалят по главичката и като му омръзне на негово величество БНД, да се врътне и да си замине.
Така де, поне да са регулярни срещите.
Иначе какво?
Стрес за детето, стрес за мен...
Амаха. Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 6 315
Кас, дано всичко мине добре  Hug. Вслушай се в думите на Стън!

Сабина, недей така! Аз винаги съм казвала, че има случаи в които е по-добре детето да не познава баща си. А и насила хубост не става.  bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 8 348
казвала съм ви аз - не ги мислете тези неща, а се оправяйте с каквото дойде
или ще се виждат и познават или не
извлечете най-доброто и от двете възможни ситуации

Общи условия

Активация на акаунт