Моля ви за помощ

  • 1 529
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
преди една седмица преживях нещо подобно, само че с много по-малко закъснение. Присъединявам се към другите, че трябва да си направиш кръвен тест, но отиди и на лекар ако не си бременна. Моя ми каза да му се обадя ако закъснението е повече от 10 дни, а със сигурност не бях бременна. Но ти пожелавам от все сърце в тебе да зрее бебенце. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 195
Моля ви момичета,ако някоя от вас е имала подобни преживявания нека сподели,че направо ще се побъркам Praynig

Получи достатъчно съвети, за да си натътриш дъто до някоя лаборатория  Whistling
Като искаш съвети, ходи направи един кръвен и ще знаеш резултата, пък пиши, та момичетата да не ти отпращат пожелания цяла седмица.
Имай уважение към тези, които търсиш за съвет  ooooh!
Тука ясновидци няма.

# 17
  • Мнения: 975
lulubel,какво стана с теб ,пиши .ходи ли на доктор.Дано новините са добри. newsm10

# 18
  • Мнения: 1 949
lulubel,какво стана с теб ,пиши .ходи ли на доктор.Дано новините са добри. newsm10

 newsm12 newsm17

# 19
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Благодаря ви от сърце момичета!!!
Благодаря elgedel и аз се надявам новините да бъдат добри,от цялото си сърце Simple Smile

Абе сладурке,
ти наистина ли искаш бебе?!?!?...
Ами какво чакаш. Аз още на 5 ден от закъснението да съм връхлетяла в някой кабинет.
Хич и не чакай двете чертички, тестовете не винаги са 100%.

Успех и тичай по-бавно, за да не Го изтърсиш.  Laughing 

 lovekiss Пиши какво стана.

# 20
  • Мнения: 21
Здравейте момичета.Ето ме и мен да дам отчет за развоя на събитията Simple SmileХодих на лекар...бременност няма/за съжаление/,но пък и не е имало(преживяла съм мисед и много се притеснявах да не се случи пак),което е добре.Сега чакам всеки момент да ми дойде до средата на другата седмица,ако ли не ще трябва да пия дуфастон,но доки каза да изчакам сам да се спука фуликула и започваме пак наново бебеправенето.Да си призная честно доста съм разочарована,но и облекчена понеже няма нищо притеснително...ох стана доста объркано,но се надявам ме разбирате какво се опитвам да ви кажа.Стискам си палци за следващия месец...стискам и на вас дано скоро се похвалим с EFP fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Благодаря ви за бързите отговори и за успокоителните думи супер сте  bouquet Hug

# 21
  • Мнения: 7 716
Lulubel, важното е, че се разминало благополучно. Всичко ще е наред. Късмет.

# 22
  • Мнения: 21
Не губя надежда,а и аз незнам от къде този кураж при мене...имам три неуспешни бременности/двете са преждевременни раздания в 19 и 22 г.с.,по различни причини,и 1 мисед/,но ще се боря до успех...няма отказване.Успех желая и аз на всички вас и много  remybussi

# 23
  • Мнения: 7 716
А причините какви са? Може би трябва да си направиш генетични и имунологични изследвания.

# 24
  • Мнения: 21
Генетични изследвания съм правила,и съпруга ми също,но излязоха добри.Но нали знаеш,че лекарите никога немогат да кажат с точност какъв е проблема.При първата бременност получих контракции и ми изтекоха водите,отдадоха го на това,че бях пипнала някакъв вирус и имах висока температура...следва мисед в 7г.с....и сега юни месец пак преждевременно раждане в 22г.с.,без болки и даже не съм усетила кога са ми изтекли водите,бебето нямаше шанс да оцелее не се беше развило достатъчно.За последната бременност ми казаха,че най-вероятно шииката ми се е разтворила преждевременно и при следваща бременност сигурно се ми правят серклаж.

# 25
  • Мнения: 1 949
На мен се случи подобно нещо точно след като спрях да кърмя. В следствие на някакви хормонални нарушения задържах фоликули. Размина ми се без хормонални инжекции и лекарства. Дойде ми с 24 дневно акъснение, през което време се чувствах като бременна и като че ли всеки момент ще ми дойде (при мен двете състояния много си приличаха).
Дано скоро се похвалиш с двете чертички Simple Smile
 

# 26
  • Мнения: 21
DessyM благодаря ти и при мене се оказа така както се е случило и при теб,доки ми каза,че не е страшно,но аз нали съм си паника:-)ще изчакам до другата седмица и ако не ми дойде ще трябва да се прибягва до дуфастон,но лекарят ми не обича веднага да тъпче "жените си"/така казва на всичките си пациентки/с хапчета,ако може да се мине и без тях разбирасе.Най-искренно се надявам другия месец да ви се похваля с  EFP

# 27
  • Мнения: 7 716
Lulubel, познавам много момичета, на които правиха серклаж и успяха, ако това е причината, всичко ще е наред.
Непременно си направи изследвания за влагалищна чистота.
Много късмет.

# 28
  • Мнения: 1 951
Лулубел, радвам се че наистина не е имало проблем. Съжалявам за това което си преживяла  Hug и дано скоро се похвалиш с положително тестче  Laughing

# 29
  • Мнения: 21
Lali,правих изследвания на влагалищен секрет...освен малко гъбички,които мисля излекувахме,нямаше нищо друго.Надявам се следващия път всичко да е наред Simple Smile
Марински,благодаря ти и аз силно се надявам следващия път всичко да е ок fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт