Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Здравейте на всички. От известно време с приятелката ми се опитваме да си направим бебе , но аз имам проблем, който много пречи на осъществяването на идеята. Той е следния:
Не мога да свършвам по нормален начин (чрез проникване). Досега никога не съм успявал докато съм бил с жена. Дори не мога да достигна до момента в който да достигна оргазъм. Усщам само лек гъдел и когато се опитах веднъж да се изпразня излезе урина Crying or Very sad Иначе нямам никакъв проблем със свършването при френска любов или "на ръка", но забелязвам че дори и при тези случаи главичката трябва да е обгърната с кожичката на пениса, в противен случай  (със заголена главичка) резултата е същия с урината. Някакси сексуалния ни живот се разреди доста на всичкото отгоре, но това е малък проблем в сравнение с този , че не мога да направя бебе.
Моля ви ако някой има наблюдения над такъв вид проблем или дори е потърпевш директно или индеректно да сподели опита си. Ще съм ви много благодарен за помощ.
Цитирай

София

По въпроса за забременяването : купувате си стерилно контейнерче за изследване на урина от аптека, спринцовка /без игла/, около средата на цикъла свършваш както можеш в контейнерчето и приятелката си слага съдържанието във влагалището с помощта на спринцовката.
Ако не стане до няколко месеца, отивате в клиника по стерилитет.
За другият проблем трябва да посетиш андролог.
Цитирай
Много благодаря за съвета. Ако някой е имал подобен проблем нека сподели.
Цитирай

под земята.... (може и да съм картоф)

само внимавайте със спринцовката - НЕ трябва да има въздух в нея! Че ще направите пакост!
Цитирай

София

Не, няма проблем да има въздух. Това не е венозна инжекция, Мишинката.
При самият полов акт се вкарва достатъчно въздух във влагалището и това не създава никакви проблеми.
Цитирай

Аз зная, че не трябва там да попада въздух, когато може да се избегне. Както и да е.
Цитирай

София

Няма такова нещо, Миши. Naughty С пениса се вкарва постоянно въздух при полов акт, това не никакъв проблем.

Ангел ти как разбра, че има излив на урина?
Цитирай
Веднъж при френска се оставих да видя какво ще излезе и беше урина:)
Цитирай

София

Единственият начин да си сигурен, че е урина е да тестваш със специални лентички от аптеката.
Не съм сигурна, че е било урина.
Купи си лентички и при следващо съмнение тествай.
Цитирай

B HONDA CIVIC

Аз може ли да попитам при съприкосновение на сперматозоидите с въздуха не умират ли???  Sick
Цитирай

Аз може ли да попитам при съприкосновение на сперматозоидите с въздуха не умират ли???  Sick
ShockedЕ, как беее, по тая логика като иде мъжа ти да.... в стаичката - значи дава все измрял материал.... (нали се майтапиш?)
« Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 00:29 от Mi6inkata »
Цитирай

B HONDA CIVIC

Не се майтапих Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed верно не се бях сетила за стаичката Mr. Green ама нали съм  newsm57
Цитирай

Сериозно ме уби! Не ти се присмивам, щото като зная колко пъти съм задавала "странни"  въпроси.... ама сега ми стана много смешно. Извинявай! Laughing
Цитирай

B HONDA CIVIC

Смей се на невежата  newsm57кокошка Mr. Green  love001
Цитирай

Простено ти е - още си млада и зелена Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора