Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте на всички!Много съм тъжна,малкият ми син има температура,само на един месец и половина е а май е лепнал вирус,защото има температура и като плаче (което днес не се е случвало почти-плака само на прегледа от слушалката и това си беше за днес до сега) гласчето му е дрезгаво и няма сили милото ми Crying or Very sad,благодаря предварително за тези които прочитат темата ми  Sad,просто исках да споделя като си мисля че ще ми олекне Crying or Very sad
Цитирай

UK, Harlow/София

Съжалявам!

Но колко му е температурата, води ли го на лекар?

Дано бързо да се оправи!
Цитирай
Водих го,38,5 и ми казаха че в дупето понеже там я мерих се свалят 5 деления демек 38 градуса сега е спаднала но до кога ли?Той цял ден спинка много е отпаднал Sad
Цитирай

не се притеснявай толкова,но взимай адекватни мерки....ние с ме доста по-големи от вас,бяхме с Т две нощи,сополи....лекарката предположи,че е от зъбите...и аз не се замислих...после се появи кашлица ,направихме снимка и........плевмония.....двустранна....
та сега ни боцкат,и пием АБ.....
пиша ти това за да вземаш мерки навреме,не за да те плаша....защото аз чаках 5 дни и затова стигнахме до тук....
Дано бързичко се оправите Hug
Цитирай

София

е добре де, д.ра какво каза освен, че Т е 38 градуса????
Цитирай

София

Разбирам те напълно  Sad Моят син беше така точно на тази възраст... с Т, хремав, кашляше и мноооого отпаднал  Sad Добре 4е педиатърката ни е много добра и реагира адекватно - за около един ден свали Т, а в следващите два дни ве4е нямаше и помен от болното бебе, на линия беше усмихнатото и ведрото  Smile А, м/удругото, Т и досега му меря само под мишката, в дупето не слагам нищо (надявам се никога и да не ми се налага).
Бързо оздравяване желая и много усмивки   bouquet
Цитирай

Велико Търново

Съжалявам!Желая скоро да се оправи мъничето!
Цитирай

София

Това е доста плашещо за толкова малко бебоче.
Предлагай му повече течности!!!
А педиатърката каза ли ви какво му е ?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.