Vichy?

  • 19 919
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 885
Вчера си взех кремчето. Мострата ми понесе много дорбе. За сега съм повече от доволна!!!

# 31
  • Мнения: 5 539
На мен пък мострата на Аквалия Термал не ми направи добро впечатление. Кожата ми е нормална.
Този крем според мен е точно това, което пише в името му - аква/вода/. Тоест действа ми като гола вода Laughing Не усетих нито хидратация, нито нищо. Може би ако човек е с по-мазна кожа...
За същите пари си взех си крем на Лумене и съм много доволна.

# 32
  • Мнения: 738
Взех си го, доволна съм Peace

# 33
  • Мнения: 118
Да, кремът се ползва веднъж на 24 часа, не е нужно сутрин и вечер.
Заитересувах се от крема, но не ми е ясно как ще стане да го нанасям един път на 24 часа-моята кожа веднага след измиване се изсушава, суха си е по принцип, няма как да си измия лицето и после да не сложа крем!  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 2 013
Да, кремът се ползва веднъж на 24 часа, не е нужно сутрин и вечер.
Заитересувах се от крема, но не ми е ясно как ще стане да го нанасям един път на 24 часа-моята кожа веднага след измиване се изсушава, суха си е по принцип, няма как да си измия лицето и после да не сложа крем!  Rolling Eyes

о, моята също, аз си го слагах и сутрин, и вечер. Но по принцип бях чела, че давал 24 часова хидратация...

# 35
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
аз пробвах rich мостра - вечер се намазах, но май доста rich ми дойде за кожата ми. със смесена съм. имам и light мостра, но не съм я пробвала още. като цяло усещането е приятно, а аз не понасям кремове по лицето си.

# 36
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
аз пробвах rich мостра - вечер се намазах, но май доста rich ми дойде за кожата ми. със смесена съм. имам и light мостра, но не съм я пробвала още. като цяло усещането е приятно, а аз не понасям кремове по лицето си.
И моята кожа е смесена и рич версията ми хареса, като пробваш мострата на флуида да дадеш отзиви, че на мен ми дадоха само една  Tired

# 37
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Със смесена кожа съм и си го ползвам сутрин и вечер-за променливото време и идващата зима е супер. Peace\използвам rich\

# 38
  • Мнения: 351
Но той няма UVA и UVB защита, нали?

# 39
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да,поне никъде не пише ,но за този сезон ми действа добре на чувствителната ми кожа. Simple SmileТези фактори защита ,ми дехидратираха кожата,така че това кремче ми идва като мехлем за лицето. Flutter

# 40
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз искам да попитам доволни ли сте от кремовете на VISHY за суха кожа?

# 41
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За суха кожа -нотрилогия(ако правилно го пиша) не съм ползвала,но новия е супер. Peace

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Кажете нещо за околоочните им кремове,трябва да си купувам,но наистина незнам какъв.

# 43
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Кажете нещо за околоочните им кремове,трябва да си купувам,но наистина незнам какъв.
И аз съм пред тази дилема, но моят съвет е всичко друго, но не и виши(визирам охлаждащия стик и хидратантния гел), не и за тези пари  ooooh! само може би миокинето става, на мен ми го препоръчаха и аз много се чудя  Confused

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Защо така мислиш,аз имах намерение точно Виши да си взема и то за първи път щеше да ми е?

Общи условия

Активация на акаунт