Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 113 отговора

Здравейте ! Искам да стана модератор на сайта, но незнам към кого да се обърна. Ако някой знае да помогне. Благодаря !  smile3506 Thinking
Цитирай

Велико Търново

Shocked
Цитирай

Не те разбрах нещо !? Защо си мислиш че се шегувам ?
Цитирай

UK

Как точно си го представяш? Не се заяждам, питам те сериозно как си го представяш, на какво да си Модератор, какво можеш да дадеш каквото другите не могат и тн.
Цитирай

София

Искам да стана модератор на сайта
Нямаш шанс за модератор, защото за да се избере модератор в даден подфорум от сайта, се пуска гласуване за кандидатите. И нали се сещаш, че за теб никой няма да гласува Laughing, защото никой не те познава Peace.
Пробвай в sladur.com. Там всеки става модератор.
Цитирай

Чакайте сега...вие нещо май не ме разбрахте! Дали не попитах "Как мога да стана модератор?" или попитах "Имам ли шанс да стана модератор?" Дали мога да дам нещо на сайта нека преценят хората, които се занимават с това. Извинявам се и благодаря за вниманието.
Цитирай

Здравейте ! Искам да стана модератор на сайта, но незнам към кого да се обърна. Ако някой знае да помогне. Благодаря !  smile3506 Thinking

hahaha hahaha 35 hahaha hahaha 35
Цитирай

UK

Хората, които се занимават с това няма как да преценят, при положение че си регната преди час и половина. Затова те попитах, как си го представяш?
Цитирай

София

Дали не попитах "Как мога да стана модератор?"
Никак.
Цитирай

София

Малее, аз съм регистрирана от три години и половина и още не мога да се вредя Wink, а ти искаш за час и половина. 35 35 35
Цитирай

Хората, които се занимават с това няма как да преценят, при положение че си регната преди час и половина. Затова те попитах, как си го представяш?

Не съм регната, а съм регнат и не е преди час и половина. Поне можеше да си направиш труда да провериш (нищи лично)
Цитирай

UK

Няма да обяснявам пак. Час и половина ще рече - по малко от необходимото. Че си регнат, а не регната, не си личи по нищо. Нямам време, желание и необходимост да те проверявам кой си и какъв си. Задавам ти нормален, дружелюбен въпрос. Как си го представяш. Отговор още не съм получила.
Цитирай

София

Има сметка към сайта. Внасяш 5 000 лева по сметката и си избираш подфорум, в който въвеждаш твоите правила. Успех Peace
Цитирай

В "Правила" е съвсем ясно написано как става това.
« Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 22:16 от L е о »
Цитирай

А от 05 юни 2007, 17:37 колко мнения имаш знаеш ли?Не че аз имам кой знае колко но все пак нямам такива желания  като твойте.Не го приемай лично. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 113 отговора