Извара?

  • 927
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Винаги съм се чудила, какъв е вкусът на изварата? И каква е разликата между сиренето и нея?

# 1
  • Мнения: 4 435
Ти шегуваш ли се?

# 2
  • Мнения: 1 100
Не се шегувам. Айде, някой да ми каже наистина...

# 3
  • Мнения: 4 435
Отиваш в магазина,купуваш изварка и пробваш.

# 4
  • Мнения: 1 100
Не питам как да си набавя. Питам за вкуса и.

# 5
  • Мнения: 4 435
Еми опитай и ще видиш как да ти обясня.Аз като се чудя за нещо го пробвам и тва е.На мене изварата не ми харесва и не я ям.Безсолна ми е и гадна.Но незнам как да ти обясня.

# 6
  • Мнения: 2 550
баница от някой магазин не си ли яла
ако си, значи и извара си яла
нищо особено, даже леко безвкусно
нищо общо със сиренето

# 7
  • Мнения: 4 435
баница от някой магазин не си ли яла
ако си, значи и извара си яла
нищо особено, даже леко безвкусно
нищо общо със сиренето


Или пък тутманици и такива неща ,с това го правят.

# 8
  • ES
  • Мнения: 2 172
Не си ли яла никога извара?!

# 9
  • Мнения: 1 100
Благодаря за опитите да ми обясните. Разбирам, че не е лесно да се обясни нещо такова.
Видях извара на картинка в един сайт и ми се прияде. Иначе съм чувала много пъти за нея. Не съм яла или поне така мисля. Баници и тутманици ям от време на време, но не съм усещала нищо особено в тях...

# 10
  • Мнения: 4 435
Много ми се иска да вземеш да пробваш и да ни кажеш.Не се обиждай че реагирах така в началото но помислих,че се бъзикаш с нас.  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 100
Още утре ще пробвам, много ми хареса на картинка. Чак нямам търпение.  Joy
Не се бъзикам, за съжаление. Има много неща, които не съм яла по неясни за мен причини.  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 4 435
От това не очаквай кой знае какво ,ама попитай в магазина да ти препоръчат най-хубавата,че има и много много гадни.За съжаление не мага аз да дам съвет,нали ти казах че не го хапвам това чудо.Иначе е като малки топченца.Утре да пишеш моля те.

# 13
  • Мнения: 1 100
Обещавам!  Laughing Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт