Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Бургас

здравейте.капи ли ви косата след раждането.какво използвате.взех си един тоник на лореал против косопад,но маи няма ефект от него.и това нормално ли е така да капе косата.
Цитирай

София

ДА, напълно нормално е след раждането да капе.
Слагах хининова вода, след като спрях да кърмя правех и овчата маска.
Цитирай

Бургас

каква е тази маска newsm78
Цитирай

София

Това е маската с тривитаминола.
Има изписани вече N-на брой теми "тайната на дългата коса"  Peace
Цитирай

Почти на всички пада косата след раждането. Аз лично използвах шампоан фитовал и съм доволна, сега ползвам гореспоменатата маска от време на време.
Цитирай

София

Извинявам се,но не можах да се въздържа,пише се КАПЕ...
Цитирай

Balchik

О,дааа знам за какво говориш . 35Като в оная реклама -хихих.
Сега сериозно .И моята падаше и си купих един шампоан от аптеката ,казва се Прегейн.Не мога да се сетя сега как се пишеше точно ,но ми помогна. Peace
Цитирай

там, дето буки сплитат върхари

3 месеца след като родих започна страшния косопад Crazy Продължи 3-4 месеца. Мислех, че ще остана без коса Rolling Eyes, падаха ми цели снопчета направо. Ходех само вързана. Нищо не ми помогна, спря изведнъж, както се и появи Peace
Цитирай

Косопадът не ме подмина. Започна 3 месеца след раждането и спря преди 2 седмици. Smile
Ползвах шампоан на Ducray, а в началото сложих и 5-6 ампули от същата марка. Не мога да преценя колко ми помогнаха.
Цитирай

Белгия/София

Нормално е, моята 6 месеца пада и направо оплешивях  Embarassed
Но се оправя после. Не се влияе от продукти, били те външни или вътрешни, защото е на хормонална основа.  Smile
Цитирай

София

Не. В интерес на истината очаквах и се бях подготвила с разни подхранващи маски и емулсии, но косопада така и не се появи при мен Hug
Цитирай

Чесън и витамини за коса минимум 3 месеца. Ще те оправят.
Цитирай

Извинявам се,но не можах да се въздържа,пише се КАПЕ...
Цитирай

На небето

Да, много падаше, след раждането, така беше оредяла, направо ужас, даже 1г. след раждането бях още с много рядка коса. Но като започнах маската с Тривитаминол спря и се оправи, даже се сгъсти. Хапчетата не ми помогнаха, за нещастие.
« Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 12:05 от "Estir" »
Цитирай

Офф: КапИ или КапЕ?! Моля ви, поправето го поне в заглавието, защото е доста дразнещо Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора