Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора

София

Здравейте ,сестрички!..... Laughing  Хайде сега тук всяка една да напише чия е вината за раздялата с любимия(или не до там).Ама нека сме откровени.Да не станат някои като Outta Joint... Пинокио!Нали знаете приказката или да ви я разказвам?... Та мисълта ми е: допринесохте ли с нещо за да се случат нещата,или както винаги сте невиннички?...Чакам да видя колко сте смели и дали ще наберете смелост да си кажете!Ако трябва и аз ще разкажа моята история.Представете си че сте в изповедалнята и тук е мястото да се изповядате.Ако сте праведни,не се плашете и споделете!
« Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 23:40 от Freddie »
Цитирай

София

1. В КОГО - се пише
2. Не с този тон.
3. Звучиш злобно в обобщението си.
А по въпроса винаги съм считала, че когато има двама вина има от двете страни- с много малко изключения. Аз самата отчитам своята вина, но тя определено е много  по-малко, ако това изобщо има някакво значение.
И тук не сме събрали да плюем по бившите, а да си даваме кураж как да се справим с живота в бъдеще сами. (поне аз затова съм тук)
Цитирай

София

Freddie, грешката винаги е и у двамата...

Идеята на форума обаче е друга - акцентира се върху проблемите на това да отглеждаш детето/децата/ си сам, а не на това кой крив, кой прав...

Каквато и грешка да е направила всяка от нас или дори да са един куп грешки - това не дава право на бившия й мъж да забрави, че има дете /деца/.

С моя бивш мъж се концентрираме върху детето си, не се обвиняваме един друг за грешките си. Сигурно за това сме приятели и той не пише злобни постинги тук. Съвтвам те и ти това да сториш.  Peace
Цитирай

@Фреди 2 прости въпроса:
Твоя приятел направи ли бебе на гаджето си?
След това заряза ли я бременна?
Цитирай

София

Freddie - дефинирай плюене по бившия?  newsm78

Ако някой каже, че БНД, не се сеща за детето си - това плюене ли е? Ако сподели, че я е изоставил /изневерил й е/ докато тя е била бремена - това сигурно пак е плюене...
Цитирай

София

Panther, остави го това - питай:

Вижда ли си детето?
Купува ли му нещо?
Помага ли ИЗОБЩО по КАКЪВТО и да било начин за отглеждането му?

Щото айде - сгрешил човекът - всеки греши... Ама да видим към детето си как се отнася? Защото всеки, който не се грижи за детето си е боклук и това може да го включиш в графата 'плюене'.  Crossing Arms
Цитирай

София

Аз чета и едно не разбирам - каква е връзката между вината за раздялата и поемането на отговорност при отглеждането на общото дете? Хората се срещат и разделят ежедневно, не можеш да накараш някой насила да те обича и да стои при теб, както и не можеш да го накараш насила да се грижи за детето си - момичетата тук негодуват срещу второто, не срещу първото, но който разбрал, разбрал.
 Thinking В крайна сметка мисля, че този форум е и един вид отдушник, нормално е когато се почувстваш изоставен, пренебрегнат и страшно сам да излееш някъде цялата тая горчивина в състояние на афект, който понякога може да продължи дори с месеци. Нормално е да искаш просто да бъдеш изслушан / прочетен. Така че тейк ит изи. Изкажи се и ти - поне малко ще ти олекне със сигурност, виждам че доста негативизъм си събрал, ама недей така с лошо Crossing Arms
Цитирай
Никой не може да твърди, че съм изневерил, едва ли някой ми спи под леглото!!!!
Грешките са изцяло в нея, тя си ги знае много добре, но ако ме предизвикате ще ги кажа, няма какво да крия!!!!!
Тя ми е забранила да виждам детето, не желае аз да помагам и не иска да ме вижда повече!!!!
Това е нейното поведение, може за Вас да е нормално, но за мен не е!!
И само ще Ви питам - нормално ли е за 2 години Вие да не прегърнете и целунете любимия????? При мен това  се случи, явно това не се случва преди третата година  Rolling Eyes
Цитирай

София

Да повтарям ли,че се осланяте на нейните думи а не сте наясно как стоят нещата в действителност?... Може би да....

А?  newsm78

Божееееееее, тук за бившия на Ирра ли става дума и за нейната история ли? Изобщо не говоря за това, младежо...  ooooh!

Това ли ти е болката? Аз в темата на Ирра дори не съм писала.  Naughty Бившият й се чувства публично оскърбен и сега идва да си измие срама от челото. Нека заповяда - от мен има едно - НЕВИНЕН. Хайде бягайте да си играете...упс... сваляте спокойно сега.  Party

Цитирай
Е, само тогава ли ще ни прегръщате??????? Само, когато имате някаква изгода от нас  ще се правите на мили и добри? А през останалото време сте яхнали метлата и усмивката Ви е няма??? А думичките благодаря, мерси, моля, извинявай на повечето жени са непознати!!!!!!
Цитирай

София

Момчето се оплака, че не го били прегръщали и целували - затова така просташки обяснявам.

Не беееееееееее - той си призна, че ТОЙ нея не е прегръщал и целувал...  Naughty
Нищо не разбирате вие.  ooooh!

За това и сега той не се грижи за детето си, защото.... Извинявам се лиготията ме завзе. Но няма и как иначе с тези две петлета.
Цитирай

София

Е, само тогава ли ще ни прегръщате??????? Само, когато имате някаква изгода от нас  ще се правите на мили и добри? ...

От думите ти разбирам, че си много добър в ....да го наречем 'екшъна' - щом е такава изгода човек да си прави бебе с теб...

Интересно тогва защо приятелката е 'яхала метлата' иначе?  newsm78 Баба ми казва: " Оп....на булка - метен двор."
Замисли се - в теб ще да е грешката, че вместо да се мете, метлата се 'яха'.  Thinking

Дали ще ми изтрият модовете този пост? Няма да се разсърдя ако стане така... Peace
Цитирай
Аз постоянно съм правил всичко за нея, но тя си остана ice lady!!!!!! каквито са повечето жени   Cool
Тя не е правила нищо, не аз!!!!!!!!!!!!
Цитирай
с 2 ника?????? на толкова глупав ли Ви изглеждам????? Благодаря Ви Smile
Isa, само ще спомена, че почти всички гаджета са искали и са си мечтаели да се омъжат за мен, включително и Ира, така че сами си правете изводите  Laughing
Цитирай

София

Freddie, явно не си разбрал... не можеш да докажеш, колко добър баща си тук във форума, опитай се да го направиш в реалния живот... всичко друго са празни приказки.
От друга страна, ако имаш желание, да покажеш, че девойката не е права, не е това начина, давай го по-кротко...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 67 отговора