В кого е грешката?

  • 4 718
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 26
Цитат
Ха-ха-ха!Дано никога не те настигна!
определено няма да успееш да,прав си Naughty Peace Mr. Green
няма ли други жени че се занимавате с мен и занимавате хората тук.
Достатъчно съм известна......и все с добри неща
Пенелопа,да всеки има вина,но не можеш да се държиш като психично болен човек когато жена ти чака дете
Моята вина е в това че съм човек който не показва особенно чувствата си(така както аз съм го обичала никой друг няма да го обича,така истински,той ми познаваше характера за да е билс мен и да сме искали да имаме дтенце,защото то е желано и планувано бебенце,не е грешка ....),но чак пък да съм толкова студена,вече са глупости,той много добре знае какво и колко много съм направила за него...затова взе да пише тука,не може да преживее факта,че вече не се интересувам от него след цялата помия която ми изля на главата...
  Дааа,даааа...Всички много добре знаем какво си направила за него!

# 31
  • Мнения: 1 425
Аве фреди, какво търсиш в тов форум?

# 32
  • Мнения: 1 425
Я кажи Фреди, твоя приятел беше ли сам на почивка докато приятелката му си седеше в къщи бременна с неговото дете? Или не беше сам ами с друга мацка?

# 33
  • Мнения: 2 336
Какво съм проспала...  ooooh!
Ами за БНД на Ирра - никоя майка не иска да лиши детето си от свестен баща. Колкото и да е наранил нея. Така, че предполагам имаш номера на банковата сметка на Ирра - внасяй каквото ти е по сърце. Оставяй пред вратата й два пакета памперси, бебешка козметика, шишета, биберони, дрехи всяка седмица пък виж дали ще ти забранява да си видиш детето.
За грешките - много ясно, че не само единия е виновен.
Но има нещо, което се нарича уважение и човечност. Което със сигурност ти липсва. Защото е гавра да зарежеш бременна жена, колкото и да не се чувстваш гушкан и желан. Остави и детето - да се справя с безсънните нощи, плача и всички огромни трудности. А пък ти си спиш. Що не си държа мъжкото там, където му е мястото, поне докато не роди и бебето не поотрасне поне малко? Тогава щяхме по друг начин да мислим за теб.
Евала! Ама си намерил и начин да се оправдаеш пред себе си.

# 34
  • Мнения: 26
Я кажи Фреди, твоя приятел беше ли сам на почивка докато приятелката му си седеше в къщи бременна с неговото дете? Или не беше сам ами с друга мацка?
Да,беше сам и не е ходил на почивка!...момчето не спира да работи и да носи пари вкъщи! Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 1 731
Пантер, после ме питай защо съм разочарована от мъжете? Tired Confused
Какви екземпляри само...Бащи...

# 36
  • Мнения: 1 809
Пантер, после ме питай защо съм разочарована от мъжете? Tired Confused
Какви екземпляри само...Бащи...
Направо ужас!Достойни са за тема-За мъжете мечта-песимистично.. ooooh!

# 37
  • Мнения: 2 336
За чак такава наглост не съм предполагала, че може да се показва. Явно грешката на БНД-то на Ирра е, че има подобни приятели. На вас може да ви е смешно и забавно. Но тук хората споделят своите съдби. Става въпрос за деца. Когато човек реши да има такива малко или много трябва да осъзнае факта, че неговите потребности и желания няма вече да са на първо място.
Ирра може да е била ледена, може и да е вървяла с гордо вдигната глава. Но това не означава, че господинът, който и е направил бебе се освобождава от задължението да се грижи максимално за нея, да и осигури спокойна и нормална бременност и  физическа помощ поне в първите 6 месеца на бебето! После да се разбират за грешките между тях.
Аз лично не съм искала моя на консултации - той изусна да види как се развива детето му. Той ще пропусне раждането, той няма да може да посрещне детето си. Така е решил сам.
Живейте си елементарния живот, харчете си мижавите пари по курви. Живи и здрави да сте! Спете спокойно и се извинете пред себе си какви кучки сме ние и че ние сме причината да стане така.

# 38
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Добре де, губи ми се смисълът на тая тема newsm78..
Айде бе nsx, никъде не казвате аджеба, В КОГО Е ГРЕШКАТА??
И ако според теб е в нея, КАКВА Е ТЯ?
Спрямо детето разбрахме кой е с негативите -ти, защото тя така или иначе се грижи за него. Но ти къде виждаш нейната вина спрямо тебе?
Нищо смислено не прочетох. А чакаш някой друг да напише нещо различно от пуберско оплюване.

# 39
  • Мнения: 1 425
Какви екземпляри само...Бащи...
Що бе, забавни са хората? Смешници един вид.

Абе аз така и не разбрах Ира като е толкова лоша според двамата Смешници, какво е правил Смешник Едно при нея? Че чак бебе й е направил?
Ако е била лоша да беше седял настрана я? Или аре ако си бил за единия секс - поне да я беше пазил? Пари за презервативи ли нямаш или акъл?
Мъж който направи бебе на една жена и после е зареже е безотговорно нищожество. Път дори и жената да е идиотка. Така или иначе Смешник Едно си е избрал Ира нали?
Така бе Фреди, няма какво да ми го хвалиш. Ира може да е всякаква ама си гледа детето. Смешник едно само писателства по форумите колко бил онеправдан. Усещаш ли разликата, Фредчо (ака Смешник Две)

# 40
  • Мнения: 39
Какви екземпляри само...Бащи...
Що бе, забавни са хората? Смешници един вид.

Абе аз така и не разбрах Ира като е толкова лоша според двамата Смешници, какво е правил Смешник Едно при нея? Че чак бебе й е направил?
Ако е била лоша да беше седял настрана я? Или аре ако си бил за единия секс - поне да я беше пазил? Пари за презервативи ли нямаш или акъл?
Мъж който направи бебе на една жена и после е зареже е безотговорно нищожество. Път дори и жената да е идиотка. Така или иначе Смешник Едно си е избрал Ира нали?
Така бе Фреди, няма какво да ми го хвалиш. Ира може да е всякаква ама си гледа детето. Смешник едно само писателства по форумите колко бил онеправдан. Усещаш ли разликата, Фредчо (ака Смешник Две)
Peace Peace Peace

# 41
  • Мнения: 2 327
За вината теми има колкото искаш. Всяка една от нас си е признала собствената вина.
Ако за това става въпрос - порови се малко назад.
Ако ще ми нищите пак кой крив и кой прав в конкретния случай или пуснете отделна тема и го давайте малко културно или вземете се разберете на живо, вместо да пишете по форумите.
Ако темата продължи в тоя дух ще я заключа и може би изтрия, защото нямам време да чета всеки пост и да преценявам кой кого обижда.

# 42
  • Мнения: 911
Стън,

наистина - не си губи времето да четеш горните глупости, ами наистина вземи ги махни, че ме е срам, че въобще са в нашия форум подобни високоинтелектуални дискусии.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 748
Траянче, погледни го от положителната страна.

И аз първоначално се дивях що се занимавате с "Фильо и Макензен", като там диагнозата е ясна, но пък постовете на Пантерчо ми напълниха душата и си казах, че вероятно смисълът на подобни безсмислени теми е, че се намира някой, който да ни върне надеждата, че не всички мъже стигат в развитието си едва до ранния пубертет и оттам дърпат назад  Joy

Пантер,  Peace

# 44
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
За раздялата с първият ми мъж (вече съм го казвала)по-голяма част от вината имам аз.Поемам я и съм готова след няколко години да го кажа и на сина си.Естествено е ,че и той има вина,но по -голямата е моя. Sad
За втората раздяла все още немога да намеря вина в себе си(и това съм го казвала)когато успея да я открия,ще ми стане по-лесно да разбера защо така се случи...... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт