добър ли е интернета на БТК?

  • 2 128
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 564
Ха!  Shocked
Вълчо, да не се е избъзикал някой твой колега?
И ние сме звънили на него - нормално си отчита.  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 622
Доволна съм,тегля филми като невидяла.С бтк adsl 2048 съм.

И аз  Peace

# 17
  • Мнения: 1 120
Аз съм на БТК ADSL 4096 Peace
На прИмоция го хванах Mr. Green
И аз. Доволна съм:)

# 18
  • Мнения: 4 585

За моя си, горчив опит говоря. От Делиормана с вивателска карта от мобилен.
С предплатени 600 минути към стационарни и вивателски номера. Таксува го
като към чужд мобилен оператор. Колегата ми се резмина с 2.70 отстационарен
за 1 разговор. Колкото да установят, че проблема не е в неговия комп.

# 19
  • Мнения: 1 666
И аз съм така. Много сме доволни филми се теглят без проблем.

Преди да изтегля Отчаяни съпруги например ми отнемаше един ден сега има случай и за 3 часа е готов.м  Wink

И аз съм много доволна.
И понеже примерът е Отчаяни съпруги - една серия я тегля за 40-45мин.

# 20
  • Мнения: 6 888
Доволна съм донякъде. Но сме затънали с тези договори вече и трудно ще се измъкнем. А и то няма кой знае каква друга алтернатива.
С 4096 съм, но и на 2048 и на 512 нямах проблеми с тегленето на филми. Не съм толкова нетърпелива, че да искам да гледам филма на минутата.
Иначе по едно време си имахме страшно много проблеми, интернетът спираше постоянно. Звъняла съм хиляди пъти на телефона им и толкова са ми вдигали нервите, че вече не искам да ги чувам. Поне половината от служителите им са некомпетентни. Да не говорим колко са несериозни. Много пъти са ми казвали, че като направят еди какво си ще ми се обадят. Не са ми се обадили нито веднъж досега. Веднъж даже казаха, че ще пратят техници...никой не дойде. Добре че преждевременно се оправи интернета, защото тогава толкова им бях събрала, че като нищо щях да искам да си разваля договора.
А фактът, че са ми прекарали интернет на място където трасето е два пъти по-дълго от допустимия максимум няма да го коментирам.

# 21
  • Мнения: 20
Един съвет от мен, Naughty когато подписвате договор с БТК ADSL изчитайте много добре договора за предпазните клаузи и неустойки и проучете внимателно за какво става въпрос, защото в един момент може да се окаже, че сте длъжници и то със стабилни суми!  #2gunfire #2gunfire Защо ви го казвам, мой близък приятел беше подписал договор за срок от 2 години и плащаше някъде около 30 лв, ползва го 4-5 месеца, но си смени работата, и го пратиха на специализация в чужбина за 6 месеца и за да не плаща грешни пари, докато го няма реши  да се откаже!Когато отиде в БТК му казаха, че трябва да плати неустойка от 800 лева ако ще се отказва newsm78!Направо изпадна в ужас  #Cussing out!Било го писало някъде си в договора и на интернет старницата също било подробно описано, от цялата работа пак виновен е този дето не гледа!
Просто четете внимателно и сами се уверете кое е най-доброто за вас!

# 22
ами много е скапан даже, когато си в интернет и едновременно говориш, чуваш невероятен шум в слушалката

# 23
  • Мнения: 2 161
ами много е скапан даже, когато си в интернет и едновременно говориш, чуваш невероятен шум в слушалката
това не е вярно.

# 24
  • 7800
  • Мнения: 243
Абе изнервящ си е на моменти. От време на време се бъгясва нещо и не мога да гледам "нетера" и на 300 mbps, при положение, че съм на ADSL 2048 mbps. Но като цяло сме доволни, тъй като сме в малък град и нямаме по-добра възможност за избор.

# 25
ами много е скапан даже, когато си в интернет и едновременно говориш, чуваш невероятен шум в слушалката
това не е вярно.
ami pone na men towa mi se slu4wa

# 26
чувала съм доста лоши неща за wireless-a им, за другите не знам

# 27
  • Мнения: 1 775
И аз съм така. Много сме доволни филми се теглят без проблем.

Преди да изтегля Отчаяни съпруги например ми отнемаше един ден сега има случай и за 3 часа е готов.м  Wink

И аз съм много доволна.
И понеже примерът е Отчаяни съпруги - една серия я тегля за 40-45мин.

Какви са тези 40 минути Shocked, аз тегля 1 серия от арената за 4 минути. Доставчикът ми е СпектрумНет.

# 28
  • Попово
  • Мнения: 687
аз съм доволна от БТК-то... ако смъкнат и цените ще съм още ПО-  Simple Smile Peace

# 29
  • Мнения: 4 435
аз съм доволна от БТК-то... ако смъкнат и цените ще съм още ПО-  Simple Smile Peace


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт