Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

US

Откакто се интересувам от АМ, виждам, че повечето майки хранят с аптамил. Това ли е най-доброто мляко наистина и с какво е по-добро от другите марки? Има ли голяма разлика между адаптираните млека -все е краве мляко.
Цитирай

За мен безсъмнено е то!
Цитирай

where I want to..

Откакто се интересувам от АМ, виждам, че повечето майки хранят с аптамил. Това ли е най-доброто мляко наистина и с какво е по-добро от другите марки? Има ли голяма разлика между адаптираните млека -все е краве мляко.
Хм, и аз тъкмо това се чудех Smile newsm78
Цитирай

Моята госпожица не го хареса.
За мен предпочитаното е Нутролон Peace
Цитирай

Всички млека са еднакво добри, въпросът е, че някои пасват на едно бебе, други на друго, трябва само да откриеш кое е млякото на твоето бебе  Smile
Цитирай

Варна

За мен безсъмнено е то!
  newsm10
Цитирай

В.Търново

Относително е,моята дъщеря е на Фризовом и тъй като го приема добре,за мен това е най-доброто мляко/а и трябва да имаш опит с останалите,за да можеш да фаворизираш Wink/.В този смисъл,подкрепям мнението на Никол.
Цитирай

Пловдив

Всички млека са еднакво добри, въпросът е, че някои пасват на едно бебе, други на друго, трябва само да откриеш кое е млякото на твоето бебе  Smile
Peace
Точно така е, няма най-добро АМ , има най-подходящо за твоето бебе.
Цитирай

София

Peace
Точно така е, няма най-добро АМ , има най-подходящо за твоето бебе.
Peace

Може да започнеш с Аптамил, но не е сигурно, че на твоете бебе ще понесе добре.
Иво беше на Аптамил и бях много доволна, но има майки, които са се оплаквали от него.

За разликите между адаптираните млека може да погледнеш Справочника: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116208.0
Цитирай

София

Както са ти казали- всяко мляко е добро- няма лошо АМ,а неподходящо за дадено дете...
При сина ми точно Аптамил- а се оказа страшно неподходящо Rolling Eyes
Цитирай

В приказките

Ние предпочитахме НАН.Според мен въпросът е спорен кое е найдоброто мляко.
Цитирай

UK, Harlow/София

Зависи кое как действа на детето.Аптамила за синът ми беше най-доброто!
Цитирай

София-Лозенец

И ние още от началото сме на Аптамил, защото не хареса Фризолак и така.Ние нямаме проблем с него и съм доволна!!
Цитирай

Еклесиаст

започнах с НАН, запече се бебето, минах на Аптамил и оттогава никакви проблеми - за мен ДА!
Цитирай

London, Sofia

Аз бях супер доволна от НАН Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора