Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 апр. 2005, 18:57 ч.

Саменто?

• 501
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
Имате ли някаква информация за него? Знам, че е котешки нокът, не точно разбира се, но търсих много в нета и почти нищо не успях да намеря...? Rolling Eyes

# 1
  • Добрич
Саменто се прави от вътрешната кора на диворастящ котешки нокът.
Цитирам ти точно какво пише на опаковката Samento:
"Диворастящият Котешки нокът, несъдържащ ТОА (тетрациклични оксиндол-алкалоиди), е изключително рядко срещан в природата вид с многократно по-силен ефект от обикновения Котешки нокът (който съдържа ТОА).
Има многопосочни благотворни действия: антиоксидантно, противовъзпалително, антибактериално, антивирусно и противогъбично; противораково и антиалергично. Саменто подпомага детоксикационните процеси в организма, съдейства за поддържане на здравословни нива на кръвното налягане, има общо укрепващо и стимулиращо действие."

# 2
  • Варна
Благодаря ти. Имах предвид някаква по-подробна информация за него, а не това, което пише на опаковката, която вече знам. Все пак ти благодаря за отговора. Лек ден Sunglasses

# 3
Ако имаш време и възможност, отскочи до магазин Лечител. Единият е на Драгоман - срещу кукления театър, а другия на ул. Русе - срещу книжния пазар. Там се продават книги за саменто, а и продавачките биха могли да те консултират. Особено едната от магазина на ул. Русе.
Аз скоро стопирах снего някакви наченки на настинка при мен....

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт