Торта!

  • 12 463
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: lidi29
Dodo от коя  сладкарница "Лъки" поръчахте тортата? Ние я поръчахме от ЦУМ и останахме доволни.


И ние от ЦУМ. Това което ми направи неприятно впечатление обаче беше, че нямат голям избор на пълнеж. Този бил от крем, онзи от крем - нямало да издържат тежестта на тортата. И накрая какво се оказа - че нямаме избор и единственият вариант беше Японска торта отвътре. Confused
Не че имам нещо против Японската - вкусна е, но къде ми е избора за три кинта на парче ? Neutral Face

# 31
  • Мнения: 411
Вчера ходин до тази сладкарница на бул."Мадрид" - "Мистър Бибо" ,вътре разгледах каталог на торти които бяха много красиви ,а предполагам и вкуса им е хубав защото сме взимали пасти от тази сладкарница и са разкошни. Цената на една от тортите беше по 1.70лв. на парче ,а я водят 18 парчета и така цената и става 30.60лв.

След това ходих до Младост 3 до магазин ДАР и влявох в сладкарницата на магазина, там за мое учудване имаше съшия каталог като в онази слакарница. От любопитство реших да го разгледам и какво установих Sign Exclamation  Същата торта там струваше 18лв.
Другото което ми направи впечатление е че пастите са същите като в сладкарницата  но центата им е на половина.
Просто няма какво да кажа опитват се да ни дерат кожите по всяко време ида ви кажа понякога успяват.
Ше разуча каквото мога за тези торти и ако вземе от тях ше ви съобщя дали са хубави.


Пожелавам на всички Алрилски роденници много здраве, весели усмивки и хубави торти.

# 32
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: dodo_dodo
Аз преди години съм виждала и в 100 грама сладки подобна с мишки. Като идея беше същата, но и доста по-различна на вид. Тази специално е на три етажа, като най-грния е по скоро буца сирене Laughing  И е в ярко оранжево и жълто, а онази на 100 грама беше в мръсно бяло.
Егати описанието направих Twisted Evil
Благодаря за пожеланието, дано да е и вкусна. Ще я филмирам и ще я покажа.


Тази в Гаврош беше само едно парче сирене полазено от мишоци  Mr. Green и цвветовете им наистина са като в каталога. Нашата също беше японска торта вътре. То за високите торти наистина няма много избор за пълнежа. Няма да е добре тортата да се срине насред партито Shocked  Confused
Абе важно е децата да си прекарат добре и да си подивеят на воля, пък другото май е радост за нас родителите  Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: diviana
Аз пък ви завиждам, че можете да поръчвате такива торти в България.
Днес поръчахме торта за рождения ден на детето. Като я сравнявам с вашите, ще ме е срам да я покажа. Rolling Eyes   Cry


Айде, айде молА ти сА... ти прати снимка, пък ние ще преценим дали да те е срам... Mr. Green
И не завиждай! Като дойдете на гости ще изберем на Велинка хубава детска торта да й се радваме... и не само... ами и да я изядем  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 3 679
Нашата торта беше от Неделя, много вуксна и лека беше Simple Smile  Ето я тук

# 35
  • Мнения: 411
Уау-у-у-у-у Та това не е една тората а 4 торти направо ме тръшна smile3551

# 36
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: Desani
Уау-у-у-у-у Та това не е една тората а 4 торти направо ме тръшна smile3551

А имаше и по-голям вариант - тази е малкия Grinning но да ти кажа дойде ни точно - стигна за всички гости Simple Smile

# 37
Много сладурско "тортище" jutoo. Гъсеницата отвън със сметана ли е или е оформена със сладкарско тесто. Аз не съм му много фен на това тесто, но пък без него трудно се постига ефектния вид на тортата. Веднъж на един детски рожден ден си боядисахме муцуните чисто зелени заради боята от тортата. Иначе тя беше много красива, с  едни зелени палмички, маймунки по тях  Mr. Green.
Умре циганката дето ме хвалеше, та да се самопохваля сега. Това сътворих по случай втория рожден ден на Давид
http://community.webshots.com/photo/198230951/316117364wwxyUX

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 3 679
Сметана е, не е тесто.
О, много голяма майсторка си Grinning супер ви е била тортата.

# 40
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Vache

Айде, айде молА ти сА... ти прати снимка, пък ние ще преценим дали да те е срам... Mr. Green
И не завиждай! Като дойдете на гости ще изберем на Велинка хубава детска торта да й се радваме... и не само... ами и да я изядем  Mr. Green


Ще пратя снимка да видиш, че не преувеличавам. Grinning
А гостито е наближило, май месец ще е:D Mr. Green
А кво значи японска торта?

# 41
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: diviana
Ще пратя снимка да видиш, че не преувеличавам. Grinning
А гостито е наближило, май месец ще е:D Mr. Green
А кво значи японска торта?



Айде, айде, чакаме ви, ама за по-дълго този път...

Японската торта е с два вида крем вътре, бял сметанов и шоколадов мус. Много пухкави и меки. В тортата имаше съвсем малко блат (което аз обичам) и преобладаваха кремовете...

# 42
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Vache
Цитат на: diviana
Ще пратя снимка да видиш, че не преувеличавам. Grinning
А гостито е наближило, май месец ще е:D Mr. Green
А кво значи японска торта?



Айде, айде, чакаме ви, ама за по-дълго този път...

Японската торта е с два вида крем вътре, бял сметанов и шоколадов мус. Много пухкави и меки. В тортата имаше съвсем малко блат (което аз обичам) и преобладаваха кремовете...


Аааааааа, ясно. Не знаех, че така я наричат.
И аз обичам японска торта. #Milti

# 43
  • София
  • Мнения: 15 216
Японска тортаааааа..... Heart Eyes спомениииии...... Grinning Нашата сватбена торта беше такава вътре.

# 44
Я стига с тия торти. После диети ще ми търсите  Wink  Mr. Green  Whistling  Crossing Arms
(ама и аз с вас)

Общи условия

Активация на акаунт