възможно ли е лечението на псорязис с хомеопатия?

  • 2 306
  • 6
  •   1
Отговори
На 5 годишния ми син поставиха диагноза еруптивен псорязис.Нито едно лечение ,нито едно мазило успяха да му помогнат.Започнах с хомеопатия.Мога ли да се надявам на резултат?




------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 21:16 от Доня Туфиня

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Na 5 godi6niia mi sin postaviha diagnoza eruptiven psoriazis.Nito edno le4enie ,nito edno mazilo uspiaha da mu pomognat.Zapo4nah s homeopatia.Moga li da se nadiavam na rezultat?

 Да, но лечението е бавно и продължително - отнема месеци и дори година - две!

# 2
Крият  ли риск високите потенциии,които приема?Зашо само слънцето и морската вода му помагат,а през останалото време <особенно есента кожата и окосмената част на главичката са в  ужасно състояние?Казаха ми   да опитам с уринолечение.Тоест мазилото е смес от свинска мас и урина.Лекувашия хомеопат ми обясни ,за да има ефект урината 5 месеца не трибва да е ял месо.Има ли друго мнение по въпроса?И изобшо струва ли си да експериментирам с  поредния 'ъмехлем''?



----------------
Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 21:17 от Доня Туфиня

# 3
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Крият  ли риск високите потенциии,които приема?Зашо само слънцето и морската вода му помагат,а през останалото време <особенно есента кожата и окосмената част на главичката са в  ужасно състояние?Казаха ми   да опитам с уринолечение.Тоест мазилото е смес от свинска мас и урина.Лекувашия хомеопат ми обясни ,за да има ефект урината 5 месеца не трибва да е ял месо.Има ли друго мнение по въпроса?И изобшо струва ли си да експериментирам с  поредния 'ъмехлем''?

   "Лекуващия т.н. хомеопат???" - да си изяде публично документчето за хомеопат, ако изобщо има такова?!!! ooooh! Като гледам вече и куцо и сакато се самозакичва с титлата хомеопат.  ooooh!  Sick
 Никоя болест не може да се лекува с потискане! а какво по-голямо потискане от мазането със свинска мас!  Sick

 Колкото за високите потенции - да, крият риск, когато са изписани от "хомеопат" като горепосочения. И зависи какво разбирате под високи потенции - кажете цифра.

 Слънцето е универсално "лечебно средство" при псориазис, затова той почти не се среща в Африка, а напротив, колкото по на север отиваме, толкова по-разпространен е.

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 19:06 от Aleksander

# 4
Ne iskam da prozvu4a nekompetentno ,no 4esto sam 4uvala da kazva potentsia 200.No mislia ,4e mu ia dava samo kogato ima nikakva virusna infektsia i obiasniava,4e lekarstvoto she povliae na virusa ina kojata toest bilo kombinirano.Ina4e edinstvenoto mi uspokoenie,4e jiveia v morski grad i imam vazmojnost 3 mesetsa ejednevno da go vodia na plaj.Probvah i s luga,no vsi4ko e vremenno.Profesor ot Aleksandrovska bolnitsa mi kaza da ne go maja s plajni mleka za po -dobar efekt ,no mi se struva ,4e detskata koja e tvarde nejna za podoben teror.Otnosno svinskata mas ,ne lekarkata mi ia prepora4a,no i ne me razubedi.Kaza ,4e niama da povliae na neinoto le4enie

# 5
  • Мнения: 4 414
Моля те пиши на кирилица! Така ще е по-лесно за всички. Благодаря!

псориазисът няма да се излекува с мазане. свекърът ми се маже с всяко ново нещо, което излезе от години...ефект - никакъв. при него има много фактори...убедена съм, че хомеопатията може да помогне.
лекарството не е комбинирано. всяко правилно избрано хомеопатично лекарство влияе цялостно на организма, а не на вирусната инфекция, на псориазиса или на главоболието. иначе не мога да изкажа мнение за лечението ви, защото не съм специалист.
успех ви пожелавам  bouquet

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 14:34 от agneshka

# 6
  • Мнения: 157
Marrina, пиша ти, само за да ти дам малко надежда - моя приятелка беше с псориазис. Казвам беше, защото се излекува с хомеопатия....
много дълго време и отне, но факт е , че с традиционната медицина нищо не става...

Общи условия

Активация на акаунт