Добър УНГ специалист - препоръчайте!

  • 16 489
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 512
Здравейте!
Попрочетох из форума и горе-долу се ориентирах, но - темите са предимно за проблеми  с третата сливица, а ние имаме проблем с ушите - почти не минава месец без да се разболеем... Sad И ми писна да ни лекува джипито просто с поредния антибиотик - искам вече сериозно да се заема с нещата!
Та - ще препоръчате ли някого?
Някой ходил ли е в "Токуда" - подочувам, че там имало добри специалисти?

# 1
  • Мнения: 1 883
Др Попов от Военна - 9225157 .
Др Улевинов -0888208343 - но и той изписва АБ.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
д-рФренгов, проф. Едрев от Транспортна болница. Аз лично от Попов не съм доволна изобщо.

# 3
  • Мнения: 3 116
Ходихме при д-р Кънчева от ИСУЛ. Малко странна птица е, но децата не се плашат от нея и е много добър детски УНГ. За съжаление телефона е някъде вкъщи. Сигурна съм че съм го пускала във форума, като го намеря ще ти го дам  newsm78

Ето го телефона: 0887350391

Приема и в ИСУЛ към ЗК и в частен кабинет.

# 4
  • Мнения: 512
При Кънчева сме ходили миналата година - в спешното. Много съм доволна, но тогава се наложиха едни болезнени процедури и той и досега само като й чуе името пощурява - не можем да го успокоим. Иначе като лекар е страхотна, просто при нас така се стекоха нещата... За съжаление тя отпада  ooooh!

За антибиотика - аз не съм против него, явно не съм се изразила правилно - против съм само даването му "по принцип" и "за всеки случай" - както процедира нашето джи пи. Просто искам да го види специалист и да предпише вярното лекарство в случая.

А проф. Едрев не се ли занимава само с трета сливица - или аз все натакива постинги попадам? newsm78

При него с предварително записване ли става?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
На моето дете помогна д-р Френгов. Миналата година ми прави 5 отита. Три от които един след друг. Знаеш предполагам колко е болезнено и как детето стада а аз още повече. Преди това обиколихме ИСУЛ, ВМА и разни доктори по поликлиники. Всеки изписваше по един АБ, но никой, не потърси причината. А д-рФренгов без АБ оправи положението.

# 6
  • Мнения: 512
Супер, а с предварително записване ли става при Френгов?
Благодаря!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не отиваш и си чакаш реда.Мисля, че от 10,30 до 13 работеше. Заплаща се 20лв. прегледа. Вторичен 10лв. Това беше миналата год. по това време.От тогава не съм ходила дано и да не ходим.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Но за проф. Едрев също съм чувала много добри отзиви.Казват, че е светилото на УНГ. Но там мисля, че само в чевъртък е приемен ден и чакат от цяла България до колкото знам.Успех! Дано да помогна с тази информация.

# 9
  • Мнения: 512
Да, именно защото оставам с впечатлението, че цяла България чака за прием при двама-трима лекари - затова питам трябва ли ми предварително записване.
Много, много ти благодаря за информацията!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 5 521
На моето дете помогна д-р Френгов. Миналата година ми прави 5 отита. Три от които един след друг. Знаеш предполагам колко е болезнено и как детето стада а аз още повече. Преди това обиколихме ИСУЛ, ВМА и разни доктори по поликлиники. Всеки изписваше по един АБ, но никой, не потърси причината. А д-рФренгов без АБ оправи положението.
newsm10И аз подкрепям горното мнение. И на нас Френгов помогна, без да тъпче Мария с излишни АБ. Мария много го харесва.

# 11
  • Мнения: 512
Уф, продължавам да се ровя из форума за повече подробности - прочетох страхотни неща за д-р Френгов (минах го и през гугъла  Mr. Green).
Само не разбрах - извинявайте, ако вече ставам досадна - човекът приема и в Транспортна и в ХХХ ДКЦ в Обеля накъде около метрото. Тези от вас, които са му били пациенти - помните ли как са му смените (къде е сутрин и къде следобяд), че от многото постинги съвсем се объках  ooooh!
Много ви благодаря, милички! Бъдете здрави!

# 12
  • Мнения: 5 521
Ние сме му пациенти вече година и положина. Аз съм много доволна от него. Мария също го харесва и слуша какво и казва. Свободен прием има в сряда и петък следобяд - 14 - 17ч. в Транспортна болница. Прегледа е 20лв. За Обеля не се сещам че не сме ходили там. Аз вече избягвам да пиша мнения за даден човек , защото за всеки може да се напише и добро и лошо. Но след като си търсила и си видяла мнения - аз ти го препоръчвам. Тел . в УНГ кабинета на болницата е 932 37 65

# 13
  • Мнения: 512
  bouquet  bouquet  bouquet 
Благодаря ти, още утре ще звънна! Намерих и сайта на Транспортна - там има доста телефони, ако не се свържа на този номер имам вариант да звъня и на другите номера.
 Hug

# 14
  • Мнения: 5 521
По принцип, не е необходимо да запазваш час. Просто отиваш към 14ч и чакаш. Ако искаш ще ти дам и мобилен тел. на лични.
Поздрави от нас. Hug

Общи условия

Активация на акаунт