Любопитните дечица

  • 589
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Ох започнаха вече въпросите за половата система.Посъветвайте ме какво да обясня на 4 год.си син какво имат жените,като си нямат пиш......     

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Не искам да те засягам, но всички потребители с никове, дробчо, дробче и всякакъв вид вътрешности и карантии от едно семейство ли сте?

 Скоро пак имаше едно дробче, които пускаше подобни теми Confused
Посъветвайте ме какво да обясня на 4 год.си син какво имат жените,като си нямат пиш......    
Ами кажи му какво си имаш ти и какво си има баща му, срамно няма, пак е биология и човешки части Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 4 866
Ох започнаха вече въпросите за половата система.Посъветвайте ме какво да обясня на 4 год.си син какво имат жените,като си нямат пиш......     

Какво си нямат жените? Нямат пенис, а имат вагина.
Пиш имат всички понякога.

# 3
  • Мнения: 3 423
Покажи му клипа на Галена,
няма начин да не вдене сам.

# 4
  • Мнения: 516
Лисо, признах те!  Joy

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Според мен си закъсняла. Дъщеря ми на 2г и 2м. знаеше кой какво си има.

# 6
  • Мнения: 16
Биляна като не желаеш просто не отговаряй не си избивай комплексите за карантия тъпо е нали е форум като не ти харесват въпросите ги подмени

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Според мен си закъсняла.

Ахъм... И моята знае от доста време, повече от година кой какво си има. Все пак това е основната разлика м/у мъжете и жените.
Какво толкова има да се мисли за отговор на този прост въпрос не схващам... Thinking

# 8
  • Мнения: 184
Ако се притесняваш да говориш с детето си по подобни въпроси, то ще реши, че пола и секса са неествени  и срамни неща, и  най-малкото ще спре да пита (но ще получи информацията от другаде). А в крайна сметка всички сме дошли чрез секса на този свят (е, сега вече някои са ин-витро)! Можеш да му обясниш със съвсем простички думи за какво иде реч. Ако все пак ти е неудобно или не знаеш какво да кажеш - има толкова много и добре направени детски книжки или енциклопедии по въпроса.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 783
ООООх, мойта щерка се разхожда с топка под блузата и пита кога ще ходим в болницата за да извадят бебето от корема. Освен това заяви, че брат и не е баща на бебето  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт