Ще правя прическа на булка а не съм фризьорка!Дайте идеи!

  • 1 121
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Много ми е близка и ще положа цялото си старание,но не ми идват никакви идеи разполагам с около седмица!Косата и е кестенява,много гъста,къдрава,и е дълга малко под раменете!Help!
 Shocked

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 19:17 от zaiche_dafi

# 1
  • Мнения: 1 722
С много трудна задача си се заела ... мисля, че фризьор би се справил, но не знам докъде се простират твоите умения ... Според мен най-добре е първо косата да се изправи, а после примерно да се направят много леки къдрици и примерно може една част да се закрепи отгоре с булчини цветчета. Но аз не бих се заела с това ... струва ми се много отговорно  Flutter.

# 2
  • Мнения: 4 053
ми, не знам,
как въобще се наемаш  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 800
Най- добре попитай булката за идеи. Трябва да е нещо, което на нея да харесва. Поне да ти каже да ли я иска прибрана назад, изправенa, къдрава, спусната? Тогава ще е по- лесно за идеи Peace

# 4
  • Мнения: 118
нямам идея за прическа, но бих те посъветвала да се заредиш с фибички, фуркети, ластици, лак за коса и всичко, което ти дойде наум  Joy успех  Peace

# 5
  • Мнения: 3 356
Моята прическа също не е правена от фризьор,но стана страхотна.До сега търсих снимка,на която се вижда кокът,но не успях да намеря хубава.
нямам идея за прическа, но бих те посъветвала да се заредиш с фибички, фуркети, ластици, лак за коса и всичко, което ти дойде наум  Joy успех  Peace
Това е истината.Соред мен най-добре е да тестване няколко различни варианта и тогава да решите.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 180
нямам идея за прическа, но бих те посъветвала да се заредиш с фибички, фуркети, ластици, лак за коса и всичко, което ти дойде наум  Joy успех  Peace

и с няколко списания за прически. От там може да ви хареса някоя идея

# 7
  • Мнения: 4 053
и естествено да я снимаш и ние да я видим 
и да те хвалим,хвалим....  Laughing

# 8
  • Мнения: 187
е мерси за подкрепата  Wink

# 9
  • Мнения: 1 277
Направете пробна прическа/и за да няма изненади в последната минута.

# 10
  • Мнения: 2 309
Щом е къдрава косата е доста лесно според мен, винаги съм харесвала следната булчинска прическа - къдрава коса, вдигната на небрежен кок или пък пусната, като е леко прихваната към главата от двата края с фуркети, открито чело и малко портокалови цветчета, скрити в косата и толкова. Никакви воали, блясъци, брокати и пр.

# 11
  • Мнения: 1 526
Роклята каква е?
Мисля, че е най- удачно косата да е вдигната.
Стига на бъдещата булка да й харесва.
Направете няколко пробни варианта, за да можете да изберете най- удачната прическа.

Общи условия

Активация на акаунт