Не става ли въпрос за същата Бранимира.....

  • 8 652
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 195
да, и аз съм оставила 1 % толеранс, защото и аз познавам ЧОВЕЦИ, всъщност, за мен и такива като Бранимира са човеци.....все още........което не ми пречи да искам да я унищожа...........но не е това начина, на нея не трябваше да и се разрешава да стигне до тук, индикации, че ще го направи имаше прекалено много.............

# 61
  • Мнения: 1 072
Чела съм темата за нея още докато бях в Пз. Спомням си, че бяхте раздвоени дали изобщо да й се помага. Някой имаха съмнения........ Въпреки това, чест ви прави, че надмогнахте предразсъдаците си и направихте всичко възможно за някой, който дори не ви вдъхваше доверие.

# 62
  • Мнения: 2 471
Характер, гени.........
Искате да ми кажете, че ако аз съм израснала с баща алкохолик, пребиващ майка ми пред очите ми, без да има какво да ям, ще ме оправдава ако съм същата като зрял човек?  
Стига. Факт е, че такива деца са различни и ограбени духовно, но не искам да повярвам, че това е причината за липса на обич и жестокоста към рожбите им

# 63
  • Мнения: 1 072
В правно отношение всеки си търпи наказанието според вината.

Аз лично се опитвам да си обясня причинно-следствените връзки.

# 64
  • Мнения: 2 908
Плаках като четох новината-представях си едно 2-месечно бебе,дето грам не може да се защити как тази го млати,блъска и удря ,за да спре да пищи-лошо ми стана. CryТази жена не е наред със сигурност.А като четох как първо било посинявало,докато почине и ми идваше заради тази болезнена смърт ,на това невинно същество,да я убия със собствените си ръце.

# 65
  • Мнения: 2 471
Ако знаете какво съм виждала, в така наречено "добро семейство"..........
Честно да си кажа в момента ми иде да се разплача при мисълта за детенцето........

# 66
  • Мнения: 2 471
И нищо не искам да си обяснявам, искам да я линчувам тази Бранимира

# 67
  • Мнения: 412
Аз пък искам да я затворят някъде, за да няма достъп до сина си, както и други възможности за следващи деца.
П.П.Помагано й е,  заради децата й (тогава, доколкото разбрах е било едно детето й) и сега, когато тя посяга на ( е посегнала) тях, Вие търсите причината? Има ли значение каква е причината. Причината ще омаловажи ли или ще оправдае действията й? НЯМА ОПРАВДАНИЕ ЗА ПОДОБНО НЕЩО!!!!!!!!!!
П.П.2 Предварително се извинявам, ако някой пак не мисли по "моя" начин.

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 15:55 от Мixture

# 68
  • Мнения: 1 072
И нищо не искам да си обяснявам, искам да я линчувам тази Бранимира

Оставете я да живее. Със сигурност животът й е по-мъчителен от смъртта. Сега като добавим и чувството за вина, което вярвам ще се появи, остава само да й оставим достатъчно време за размисъл в една килия и ето ви наказание, достойно за детеубийца.

# 69
  • Мнения: 2 471
Dencho  пак не си наясно
с какво сме и помогнали - носили сме и храна, дрехи, принадлежности, посещавали са я някои от нас веднъж седмично, показвали са и как да кърми.....и какво......мислиш ли, че това може да породи майчини чувства, мислиш ли?
познаваш ли въобще Бранимира, отново ще задам върпоса - живяла ли си в нейния свят.........знаеш ли, че почти всички, почти 99% от момичетата излезли от дом за сираци са такива..........а
искаш ли да дойдеш с мен да видиш следващите Бранимири - например в Трън....искаш ли да дойдеш с мен и пред очитети да тръгват към магистралата със проституката и ти нищичко да не можеш да направиш...........искаш ли да дойдеш с мен и да видиш как на 12-13 години се отцелява от издевателства, от малтретиране, от кражби, от бездушие, от мръсотия, от побоища...........и после искаш да ми кажеш, че след всичко това, от там ще излезне нормална майка.............нормално куче не излиза от там...........
искаш ли още истини - искам да убия Бранимира със собствеите си ръце, и какво..............чувствам се виновна, и не само аз, защото всяка от нас сега си мисли - Боже, не можехме ли да сме още по настоятелни, още по загрижени, още по още по
отговора обаче е гаден - Не, не можеше, няма как...........и каквото и да бяхме направили, децата винаги щяха да страдат при таква майка................и въпреки всичко, Бранимира е майка на тези деца.....пука и.............но ...........това е ......това е положението..........
И само да кажа, че ЗНАМ какво е в домовете в Берковица - личен опит с работата с децата там. Не си говоря просто така Чут Чут, наистина

# 70
  • Мнения: 412
И нищо не искам да си обяснявам, искам да я линчувам тази Бранимира

................... и ето ви наказание, достойно за детеубийца.
Няма такова наказание.

# 71
  • Мнения: 1 100
Изчетох цялата тема от 2005 ли беше... 2006 ли... Наистина е преживяла много тази жена.
Според мен има някакви психически отклонения и това не е обидно. Нормален човек не може да убие беззащитно същество като 2 месечно бебе. Кой каквото ще да казва, дори и да няма майчино чувство. Едно е да не обичаш детето си, да нямаш желание да го гушкаш, друго е да го пребиеш до смърт. Това вече не са реакции на човек, който разсъждава или който дори чувства.

# 72
  • Мнения: 377
Аз пък искам да я затворят някъде, за да няма достъп до сина си, както и други възможности за следващи деца.
П.П.Помагано й е,  заради децата й (тогава, доколкото разбрах е било едно детето й) и сега, когато тя посяга на ( е посегнала) тях, Вие търсите причината? Има ли значение каква е причината. Причината ще омаловажи ли или ще оправдае действията й? НЯМА ОПРАВДАНИЕ ЗА ПОДОБНО НЕЩО!!!!!!!!!!
П.П.2 Предварително се извинявам, ако някой пак не мисли по "моя" начин.
Mixture, не мисля, че някой търси причината за случилото се с цел да оправдае Бранимира. Въпросът лично за мен е, че Бранимира не е единствената, има много като нея. И ако всеки се замисли поне малко до каква степен вината да се случи това е на всички нас, и какво бихме могли да направим, за да няма повече Бранимири, ще е много по-полезно от това да плюем по неин адрес и да й измисляме "достойни" наказания.

# 73
  • Мнения: 1 942
Aaaa не, не, не!  Naughty Не приемам приказки как домовете са били и те виновни за това че една садистка си убива детето  Crossing Arms Познавам много, които си гледат децата сами, които сменят съпрузи, които имат стабилни семейства. Всяка от тях си гледа детето както може, де по-добре, де по-лошо но никоя не си пердаши детето като .... и аз не мога да намеря думи като какво само защото видиш ли е раснала по домове! И това "Брани" като го прочетох чак кръвта ми кипна!  #Cussing out Тази жена е изрод, тя не е човешко същество, тя е виновна за всяко нейно деяние и трябва да си плати!

И лично мое мнение е, че случаи на побои и не дай Боже по-сериозни последици, ще зачестят с това връщане на децата в семействата им.  Те не са желани там, гледат на тях като на средство за доене на държавата!

# 74
  • Мнения: 1 072

П.П.Помагано й е,  заради децата й (тогава, доколкото разбрах е било едно детето й) и сега, когато тя посяга на ( е посегнала) тях, Вие търсите причината?

 Rolling Eyes  Мixture, наблюдавай живота и го анализирай. Иначе няма смисъл....................


Това вече не са реакции на човек, който разсъждава или който дори чувства.

По принцип разсъждаването е следствие на интелекта, а чувствата - на инстинктите. Интелигентния поведенчески модел е алтернативен на инстиктивния. Според мен убийството е точно плод на силни емоции, афект и първосигналният инстинкт да премахнеш причината на дразнението. Разумът е загубил контрол над поведението.

Ето например Sillveto, също има нужда да поработи над самоконтрола си. Но пък кой може да я обвини, че побеснява, имайки предвид вида на престъплението.

Общи условия

Активация на акаунт