Нова Година в чужбина

  • 46 453
  • 310
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 236
Аз се замислям за това.....http://astralholidays.bg/2005/main.php?pkt=2718&htlm=2 Някой ходил ли е да сподели?

Преди 2 години бяхме в Испания за НГ. Не точно в този хотел, но пак в Коста дел Сол в Беналмадена. Те преливат едно в друго с Торемолинос. Останахме изключително доволни. Да, курорти са, но ние почти не стояхме там, защото ходихме до Севиля, Гренада, Кордоба, Малага. Има доста какво да се види наоколо. На 01.01. обаче времето беше страхотно и се препичахме, разхождайки се по плажа. Самата новогодишна нощ не беше някакъв щур купон, но беше приятно и ако сте с компания определено има условия да се веселите. Заведенията работеха до сутринта извън хотела, беше пълно с млади хора...Та...на мен ми хареса определено!

# 76
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Fru-Fru Благодаря ти за отговора.

Цитат
Това е летенен курорт в Испания. Какво ще правите по НГ .

ми то и Анталия е летен курорт......

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Fru-Fru Благодаря ти за отговора.

Цитат
Това е летенен курорт в Испания. Какво ще правите по НГ .

ми то и Анталия е летен курорт......
Мисълта ми беше на лятна почивка аз бих отишла в сезона, а на НГ ако не съм в родния град бих празнувала на планина.
М/у другото тази година през май бяхме в Испания, не в този курорт за който пита Цикони, а в Барселона и Мадрид. Останах страшно разочарована от обслужването в хотелите и съответно в заведенията към тях. Иначе градовете много ми харесаха.

# 78
  • Мнения: 3 423
Fru-Fru Благодаря ти за отговора.

Цитат
Това е летенен курорт в Испания. Какво ще правите по НГ .

ми то и Анталия е летен курорт......
Мисълта ми беше на лятна почивка аз бих отишла в сезона, а на НГ ако не съм в родния град бих празнувала на планина.
М/у другото тази година през май бяхме в Испания, не в този курорт за който пита Цикони, а в Барселона и Мадрид. Останах страшно разочарована от обслужването в хотелите и съответно в заведенията към тях. Иначе градовете много ми харесаха.
не си изобщо права Малага е на юг(миналата година към 19 градуса е било по Нова Година)-тоест по топло е отколкото в бг а и дестинацията предлага изключително интересни за разглеждане градове,които посред лято би било по трудно да се гледат в жегите
предлаганите летни дестинации са южни,ние с мъж ми например преди да имаме бебе ходехме зиме в някоя по далечна наистина топла страна ,защото и двамата не си падаме по планини и ски
сега вече с дечко не мога да предприема дълъг полет затова и аз заглеждам почивките на около час път със самолет но да са по на юг
освен това Малага е почивка ,която предлагат повечето агенции-значи има голямо търсенe и само на теб ти е странно
а относно Испания аз съм почивала и на Майорка и в Коста Дорада и изобщо не съм разочарована нито от хотелите нито от обслужването в тях,напротив-зависи какъв хотел си избере човек

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 127

не си изобщо права Малага е на юг(миналата година към 19 градуса е било по Нова Година)-
Вярно е - седнала съм пред компютъра, трудничко щи ми е да пиша права Joy
освен това Малага е почивка ,която предлагат повечето агенции-значи има голямо търсенe и само на теб ти е странно
а относно Испания аз съм почивала и на Майорка и в Коста Дорада и изобщо не съм разочарована нито от хотелите нито от обслужването в тях,напротив-зависи какъв хотел си избере човек
А ми странно ми е, защото ако отида на почивка на море - това за мен означава да отида на море. Това си е мое мнение и не виждам нищо странно да го изкажа. Както и да кажа, че съм разочарована от обслужването в Испания. Пък това, че имало голямо предлагане и значело, че много се търсело rotfImbo Колкото пъти сме пътували чрез агенция в чужбина - почти винаги сме били сами българи и са ни приклепяли към някоя чужда група.
И още нещо ми е странно - какво толкова те подразни в моя постинг, че така язвително ми отговаряш? newsm78
 

# 80
  • Мнения: 265
ние мислим за египет,но гледам,4е цените в сравнение с миналата година са по-надути и се 4удя дали 6те има last minute?
все о6те се 4удим,но определено ни се иска някъде на топло.
мислехме в тайланд,но сега ни излезнаха други сериозни разходи и стеснихме сумата за НГ.4удим се и за тунис.

# 81
  • София, България
  • Мнения: 5 571
Да попитам още нещо  Flutter
между Тунис и Анталия за НГ кое препоръчвате? И кой хотел в Тунис ви е харесал?

# 82
  • Мнения: 265
СЛЕДЯ ТЕМАТА ПОСТОЯННО.МНОГО МЕ ВЪЛНУВАТ МНЕНИЯ ЗА ТУНИС.

# 83
  • София, България
  • Мнения: 5 571

СЛЕДЯ ТЕМАТА ПОСТОЯННО.МНОГО МЕ ВЪЛНУВАТ МНЕНИЯ ЗА ТУНИС.
като за начало погледни в руските сайтове
http://www.ayda.ru/hotels/show_country.php?id=12

http://tophotels.ru/main/hotels/21/

и моля те пиши с малки букви, защото големите означават крещене
 Hug

# 84
  • Мнения: 2 768
Искате ли малко по-нестандартно предложение за НГ в чужбина  Grinning

http://www.sensation-white.de/de/site.html?width=1270&height=741


Това е едно от  най-голямите денс-събития (така ли се превежда event  newsm78) в света, тази година за пръв път има издание на 31.12 в Дюселдорф.

Нещо невероятно е като емоция - над 40 000 души, облечени задължително в бяло, представят се най-големите DJ в света, има акробати, танцьори, специални ефекти, фойерверки... не е реално просто. Давам лявата си ръка да ида пак  Crazy

ето на снимки как изглежда: http://etaiveta.multiply.com/photos/album/25/Sensation_White_07. … 7_Amsterdam_ArenA

# 85
  • София
  • Мнения: 2 826
 ^ eta, ужасна си!
само за това не се бях сетила  Twisted Evil

# 86
  • Мнения: 3 423
прегледах отгоре, отгоре отзивите на руснаците за 5*и 4*хотели в Сус ,които предлагат нашите агенции и ентусиазма ми се изпари Sick(тия от агенциите явно не четат)
за Хаммамет няма смисъл да гледам,че е далеч от летището в Монастир и не искам да подлагам малкия на дългия трансфер

# 87
  • Мнения: 2 768
Ние изглежда пак към Австрия ще се отправим, стига да отговорят на запитването ми от хотела.  Rolling Eyes

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Каним се за Дубай да ходим, ама много се чудя дали с Марбротурс или с Он-тревъл? newsm78
Щеше ми се да е някъде на топло, на плаж, обаче всички топли дестинации са мнооооого далеч, така че най-вероятно - Дубай

# 89
  • Мнения: 562
Каним се за Дубай да ходим, ама много се чудя дали с Марбротурс или с Он-тревъл? newsm78
Щеше ми се да е някъде на топло, на плаж, обаче всички топли дестинации са мнооооого далеч, така че най-вероятно - Дубай

С Марбро ходете...мисля, че няма да съжалявате  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт