72-годишен става донор на сперма за снаха си

  • 4 242
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Тъкмо Дързост и красота ми изплува и н мен като асоциация. И точно толкова абсурдно ми е Sick

# 31
  • Мнения: 189
Лично аз не бих.Най-малкото бих се чувствала странно и неудобно.

# 32
  • Мнения: 326
Малко ми е извратено... Абе, честно да си призная  - много! Анонимен донор - това бих избрала.

# 33
  • Мнения: 17 546
Де бре! Ако пък детето носи гените на този точно род... ще е крилато. Много противно Sick Пфу! Гадост!

# 34
# 35
  • Мнения: 4 585
Ще носи гени на любимия, но нито един от Свеки. А?

# 36
  • Мнения: 1 674
Гадно.Извратено.

# 37
  • Мнения: 17 546
Ще носи гени на любимия, но нито един от Свеки. А?
smile3532 smile3532 smile3532 Кой да се сети!

# 38
  • Мнения: 288
 Не е извратено според мен. Не прави секс със свекъра си.Ако мъжът е имал брат, щяха да вземат от брата. Щом жената се е съгласила, значи гените на свекъра и не са за изхвърляне. Mr. GreenНяма опасност от кръвосмешение.
  Ако на жената и трябва яйцеклетка, няма ли да и е по-добре да вземе от сестра си, а не от абсолютно непозната жена.
  Според мен е толкова извратено, колкото и от анонимен донор.И анонимното донорство търпи критика, ако се замисли човек. Останалото са предразсъдъци.
 

# 39
# 40
 #Crazy нз...това е странно

# 41
  • Мнения: 3 459
Така мъжът ще отглежда собствения си брат...
Гадно и извратено Sick
Даже супер извратено ебаси... Sick
По-добре да бяха хванали накой от улицата бе да му се невиди, малко ли мъже има та баш на дядото са спряха  Shocked
Пфууууу направо ще повърна  Sick Ужассссс

# 42
  • Мнения: 4 806
кое е извратеното? Че жената ще роди братче на мъжа си? И той ще е татко на собствения си полу-брат?

Не мисля, че е извратено. Вероятно е в древните традиции да е имало някакъв смисъл. Това дете ще е част от семейството.

# 43
  • Мнения: 17 546
кое е извратеното? Че жената ще роди братче на мъжа си? И той ще е татко на собствения си полу-брат?

Не мисля, че е извратено. Вероятно е в древните традиции да е имало някакъв смисъл. Това дете ще е част от семейството.

Ма верно бе! Ние пък си имаме Софка с Петърчо, Дачо и Лоренцо. А "Дързост и красота"? Да, ми това си е съвсем нормално Mr. Green ooooh!

# 44
  • Мнения: 4 806
... това с Петърчо и Софка ... е недостижима висота мисловна за мен  Mr. Green  не стоплям за какво иде реч ...

ммм, а за Дързост и красота пак нямам какво да кажа
щото странно нещо ... за да знаеш, кога удачно саркастично да се спомене, трябва човек да е гледал нещичко от филма ... нали?

Общи условия

Активация на акаунт