«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»скам бебе
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

ћнени€: 581
здравейте
от н€колко месеца ползвам овулац календар на зачатие
какво обаче ми прави впечатление - брой фертилни дни -5 но се маркират като 5 дни преди овулациата
на мен овулаци€та винаги/почти/ ми е на 14 ден преди да ми дойде, но в календара се маркират от 10-14 ден вкл
не тр€бва ли да са около 14, 2дни преди 14 -ти и 2 дни след
аз ли нещо греша или овул календар ни хвърл€ в заблуда
÷итирай

—офи€

ћнени€: 845
K_t, овулационни€ календар определ€ фертилните дни според средната ти продължителност на цикъла. “и можеш да запишеш в настройките колко дни ти е цикъла, колко дни кървене имаш, колко фертилни дни и каква продължителност е лутеалната фаза. јко не ги запишеш той се ръководи от стандартните стойности-напр. при 28-дневен цикъл фертилните дни започват н€къде от 12 докъм 14-ти ден, а лутеалната фаза е около 14 дни. “ака че, ако си наблюдавала по себе си н€каква закономерност може да € отбележиш в настройките и календара ще се съобрази с твоите лични данни.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 718
“р€бва да си коригираш данните, които си задала.
Ќо за мен календарът не е добре направен.
ћисл€, че ‘ертилитифренд е по-добре, особено платената верси€. Laughing
÷итирай

ћнени€: 581
да, въвела съм всичко което тр€бва
единственото за което не съм сигурна е че лутеалната фаза е 14 дни
щом ову-то ми е на 14 ден при 28 дневен цикълне следва ли че лут фаза ми е 14 дни
сега коригирах лут фаза 12 дни, и фертилните дни се нагласиха
правилно ли е?!?!?!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 718
Ќе можаш да разчиташ, че този календар ще ти определи правилно фертилните дни, целта на календара е единствено да имаш м€сто, където да си водиш записки.
÷итирай

ѕловдив, н€кой ден в ƒъблин

ћнени€: 3 323
ѕри мен календара е точен, дотолкова да знам кога тр€бва да ми дойде, идва си точно на ден€, отбел€зан с червено, а за определ€не на по-точна ову има сайт www.fertilityshop.com, където цикъла се пресм€та чрез последните 3 менструации.
÷итирай

Ќа един клон

ћнени€: 1 005
—ъщото ще кажа и аз.ѕросто го ползвай за записки.
÷итирай

Ѕлагоевград

ћнени€: 33
»звинете, ако въпроса ми е тъп, обаче  Embarassed... къде си попълвате този овулационен календар? Embarassed
÷итирай

Ќа един клон

ћнени€: 1 005
http://calendar.zachatie.org/work/HomePage
÷итирай

неустановено

ћнени€: 15 095
Ќарочно повдигам стара тема, но от известно време по никакъв начин не мога да вл€за в календара  Tired —амо при мен ли е проблемът?!
ѕолзвам календара да си вод€ записки, а сигурно от седмица не мога да пиша  Confused
÷итирай

ћнени€: 4 873
“арталета ,не е само при теб проблемът. » аз не мога да вл€за.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 3 244
» аз не мога да вл€за от два дни , мисл€ че има н€какъв проблем със сайта  Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 710
ƒа, бе, нещо със сайта на «ачатие не е в ред и не мога да си вл€за в овулационни€ календар! ћного ме е €д, не си помн€ данните наизуст! ƒано само да не са затрили данните!
÷итирай

неустановено

ћнени€: 15 095
» аз не мога да вл€за от два дни , мисл€ че има н€какъв проблем със сайта  Rolling Eyes

—амо два? Ќа мен защо ми се струват повече  Thinking

ясно- значи повредата не е при мен  Peace

ƒано само да не са затрили данните!

ју, това ще е гадно  Crossing Arms ƒано наистина, че от доста време го ползвам и не пиша нищо на друго м€сто.
÷итирай

Varna

ћнени€: 1 612
» аз се чудех какво не е наред с календара. newsm78ѕробвах обаче да вл€за във форума и там н€ма проблем,€вно е само за календара.ћного гадно и на мен ми тр€бва вечеееее
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора