Лепенки против пъпки

  • 11 096
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
аз си мисля че зачервяването е от пъпката,защото понякога не остават петънца.пък и имам зачервяване там където е била пъпката,не на други места Thinking и аз сум чувала че лимона и краставицата помагат,пък аз ги позлвам и за луничките.КОлкото до мазилата-и аз не рискувам с тях,защото може кожата ми да стане по-зле.благодаре се пак за съвета аделинда   Hug

# 31
  • Мнения: 67
   изцяло ли ги премахва или остават зачервявания? ако не оставя и следа би било истиснко чудо

гентамицин нито зачервява нито нищо и  не оставя следа

...освен да ти минат пъпките , друго не може да се случи  Mr. Green Hug

крем"Здраве" също съм чувала , че помага , но не съм ползвала

...и да кажеш после кво стана с пъпчиците Whistling

# 32
  • Мнения: 9 991
Гентамицина е антибиотик не мисля че е подходящо за лице, аз с крем Здраве си излекувах обриви, за които и дерматолога не можа да помогне.Петна от пъпки не знаех че с гентамицин да се мажат, какъв е смисъла  newsm78

# 33
  • Мнения: 550
крем здраве е много добър! когато усетя, че започва да ми излиза пъпка, мацвам на мястото... съдържа цинк, помага и за разни обриви. понякога си мажа дебел слой (то тънък не може) върху цялото лице и на сутринта кожата е страхотна, имам чуството, че "изсмуква" черните точки дори.
по темата-- не съм виждала такива лепенки...

# 34
и аз съм чувала че крем Здраве помага много за пупките и за кожата като цяло.аз имам крем Медико Идеал той е подобен на Здраве и на мен много ми помогна нз какво има в него ама е хубав Rolling Eyes .преди бях го ползвала и смятам пак да почна когато имам нужда thumbsup

# 35
може да пробвам от този гентамицин ама честно каано малко мее страх да не стане по лошо защото то при всяка кожа е различно.на едни действа на други не..

# 36
  • Мнения: 3 459
И аз съм чуваала от доста хора, че крем Здраве много помагал.

# 37
  • Мнения: 67
извинявам се  не съм разбрала че става въпрос за петна от пъпки ooooh!

просто разбрах за пъпчици
 Embarassed

# 38
  • Мнения: 67
..и лицето съм си мазала с гентамицин....няма странични ефекти  bowuu

# 39
  • Мнения: 1 111
 Има едни лепенки за пъпки на Purederm, лепят се вечер в/у пъпката и на сутринта я няма.
 

# 40
а тези лепенки Purederm има ли ги в аптеките?моите пъпки не са големи и с връх а просто на някой места са малко по червени инъче по челото имам малко ,но те са съвсем ситнички,има и малко зачервявания.Тези лепенки помагат ли и за зачервяванията? .ако наистина както казваш за тези лепенки-като сложиш и на сутринта се маха,би било истинско чудо! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт