Ледена кабина

  • 531
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Сутринта като минавах покрай един спортно-възстановителен център видях тяхна брошурка, в която освен джакузи, тангентор и разни други "процедури" имаше и "ледена кабина". Никъде нямаше повече инфо за това. Простете за "невежеството" Laughing, но някой може ли да ми каже нещо повече за това? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 7 753
" Ледената кабина действа като студена стая, включително истински лед. След престоя в сауната или парната баня много хора смятат престоя в ледената кабина за много освежаващ и стимулиращ. Той има изключително позитивен ефект в/у кръвообращението. Температурата в кабината е м/у 10-12°С. "

Била съм в снежна стая в спа център, вътре всичко е покрито в сняг и е доста студено.

# 2
  • Мнения: 8 917
Благодаря Laughing Тъкмо и аз бях започнала да ровя в Чичко Гугъл и открих това Laughing Peace
И това също:

Фригидариум
Отделение за ледени процедури. Ледената кабина действа като студена стая, включително истински лед. След престоя в сауната или парната баня много хора смятат престоя в ледената кабина за много освежаващ и стимулиращ. Той има изключително позитивен ефект в/у кръвообръщението. Температурата в кабината е м/у 2-10°С

Леден фонтан
Необикновено преживяване със студена вода. Фонтанът се състои от ледогенератор, който произвежда натрошен лед или ледени кубчета, които се събират във ваната на фонтана.


Ледена пещера
Ледената кабина действа като студена стая, включително истински лед. След престоя в сауната или парната баня много хора смятат престоя в ледената кабина за много освежаващ и стимулиращ. Той има изключително позитивен ефект в/у кръвообращението. Температурата в кабината е м/у 10-12°С

Снежна стая
Снежна кабина действа като студена стая, която е пълна с истински сняг

Приключенски душ
Широк избор от специални душове осигуряват индивидуални манипулации. За хидромасаж на цялото тяло се използват силни дюзи например от топла тропическа дъждовна вода, обогатена с екзотични аромати, нежно фино впръскване с освежаващи добавки.


И как е, Иля , освен, че е студено? След това наистина ли се чувстваш по-"свеж" и тонизиран?

# 3
  • София
  • Мнения: 7 753
The Sun, аз лично за секунди замръзнах от студ и не разбирах, как хората издържат вътре голи цели минути. По- освежена също не се почуствах, до вечерта вече ме боляха адски много бъбреците.  Crossing Arms

Иначе на приятелят ми много му хареса и издържаше доста вътре в снежната стая.

# 4
  • Мнения: 8 917
The Sun, аз лично за секунди замръзнах от студ и не разбирах, как хората издържат вътре голи цели минути.
За да отидеш от сауната в подобна ледена кабина, трябва сърцето ти да е супер здраво newsm78....може да пробвам и ще кажа и аз отзиви Wink

Общи условия

Активация на акаунт