Препоръчайте кошарка за игра

  • 879
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 652
Здравейте! Моля мамите за съвет каква кошарка за игра да купя. Гледах доста неща, но изборът не е много голям и нищо не ми хареса. Освен това имам и някои чуденки - ако взема дървена дали детето няма да се удря. Предпочитам да има колелца, за да ми е по-лесно да я местя. Също така да е голяма.

# 1
Az si vzeh na Bertoni - tazi goliamata. Vapreki, ce e za igra - zashtoto e kvadratna i po-goliama ot standartnite razmeri nie ia polzvame i za leglo, kogato patuvame niakade s malkia. mnogo sam dovolna - kupih ia za 120 lv ot Sky Sity. Niama kolelca, noe tolkova leka, ce si ia prenasiam bez nikakav problem - i e idealna zaigra, zashtoto deteto ima prostranstvo - a i e s mnogo veseli cvetove

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
най-добре никаква.....Wink

# 3
  • Мнения: 1 170
 
Нашата е такава на Neo-nato,на мен лично ми свърши чудесна работа няколко месеца. Докато готвех,почиствах,миех... там беше най-безопастното място за дъщеря ми. Според мен е важно да е с мрежа,а не с дървени пръчки за да не се наранява детето. Има и по-големи размери на тази фирма,например тези -
 

# 4
  • Мнения: 865
Имаме на CAM   .Не дотам нужна вещ.Можехме и без нея.Като качество и цена е добра,но да има кой да стои вътре.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 371
Нашата е на Cam, на мен лично ми е много полезна. Бебчо си седи, обикаля си вътре и си играе. Не мога постоянно да го дебна какво прави, ако я нямаше кошарката.

# 7
  • Мнения: 2 652
кажете защо, аз нямам опит и също си представях детето да си играе в кошарка за по-безопасно.

# 8
  • Мнения: 8 917
кажете защо, аз нямам опит и също си представях детето да си играе в кошарка за по-безопасно.

Ами лично аз избягвах да я ограничавам  - в една кошара кое ще сложиш по-първо - играчките или детенцето и какво ще може да прави вътре, при положение, че в най-добрият случай е метър и нещо на метър и нещо. Според мен по-добрият вариант е на килима /а има и детски хубави музикални килимчета/, заобградена с възглавнички или просто на обезопасено място. Но ти си преценяш все пак. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
и аз общо взето като Сън + че когато детето си лази и се учи да се изправя и ходи навън, дори и да се удари в този период на някоя мебел, то няма да е особено силно и тежко нараняване и ще се научи къде е опасно и къде боли и ще се пази....докато като извадиш едно по-голямо и подвижно и силно дете от обезопасеното му място и то не знае, че не трябва например да се засили с глава пръво срещу ръба на масата например, би могло да се нарани доста повече от едно малко човече...не знам дали го обясних хубаво....

# 10
  • Мнения: 2 652
Ами лично аз избягвах да я ограничавам  - в една кошара кое ще сложиш по-първо - играчките или детенцето и какво ще може да прави вътре, при положение, че в най-добрият случай е метър и нещо на метър и нещо. Според мен по-добрият вариант е на килима /а има и детски хубави музикални килимчета/, заобградена с възглавнички или просто на обезопасено място. Но ти си преценяш все пак. Peace
И това е вярно - аз затова искам да е по-голяма кошарка. А не се ли учи в нея и да се изправя? Абе, аз да взема една за всеки случай, пък ще видим.

# 11
  • Мнения: 1 170
кажете защо, аз нямам опит и също си представях детето да си играе в кошарка за по-безопасно.
Може би зависи от детето,едни седят и си играят,други не могат да изкарат и по 1 минута. За мен конкретно беше голямо удобство,спокойно можех да си свърша доста неща без да се притеснявам,че ще се удари някъде,ще се изтърколи,ще долази до някой контакт и т.н....Когато съм я слагала на килима - прескачаше си възглавниците и тръгваше нанякъде,естествено на необезопасено място  Sad Трябваше всяка минута да съм до нея.

# 12
  • Мнения: 8 917
Ами лично аз избягвах да я ограничавам  - в една кошара кое ще сложиш по-първо - играчките или детенцето и какво ще може да прави вътре, при положение, че в най-добрият случай е метър и нещо на метър и нещо. Според мен по-добрият вариант е на килима /а има и детски хубави музикални килимчета/, заобградена с възглавнички или просто на обезопасено място. Но ти си преценяш все пак. Peace
И това е вярно - аз затова искам да е по-голяма кошарка. А не се ли учи в нея и да се изправя? Абе, аз да взема една за всеки случай, пък ще видим.
Няма как да се изправи в нея - няма за какво да се хване. Ние имахме отначало преносимо легло, което можеше да се използва и за кошара /друг е въпросът, че е добре детето да знае къде се играе и къде се спи/ за игра, но я сменихме с дървена по-късно именно заради това, че нямаше за какво да се хлане и да се изправи. Peace

# 13
  • Мнения: 2 652
bubu_to, тъпото е, че при нас е на нива със стъпала. Ама, както казах, ще видим как ще се оправяме.

# 14
  • Мнения: 2 652
The Sun*, аз затова искам да си е само за игра, а не от тези комбинираните. Виждала съм, че имат едни като дръжки, за които да се хваща.

Общи условия

Активация на акаунт