Помогнете мами от Пловдив !!!

  • 839
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 031
Мили мами от Пловдив имам една молба към вас!!

Аз не съм от Пловдив, но от няколко години живея тука. Нямам познати мами, а се интересувам в коя болница е най-добре да родя, къде има добър екип специалисти, къде условията са най-добри, заплаща ли се нещо на болницата и трябва ли да си ангажирам лекар, защото моята гинеколожка е пенсионер и се сещате, че не може да води раждане.
Може би е малко рано, но искам да съм подготвена за идването на бял свят на моето слънчице.

Предварително ви благодаря за помощта!!

П.С. Иска ми се да идвам на вашите срещи, за които чета с удоволствие, но за съжаление обикновено събота и неделя съм извън града. А снимките ви са прекрасни Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 428
Здравей Тони.Аз родих преди 10 месеца във втора градска болница,която се намира в кв.Кичук Париж.Като цяло  съм доволна.Свържи се с Д-р Карагъозян,който е шеф на отделението.Той ще ти каже какво да направиш и вероятно той ще ти води раждането.За него мога да кажа ,че е добър специалист и аз дори не разбрах,че съм раждала.Отношението но акушерките не е като в другите болници.Много са отзивчиви.Само от една не съм доволна,но ако решиш да раждаш там ще ти кажа името й ,за да се пазиш от нея.Тя щеше да задуши бебето ми по невнимание.Но тя е единствената неподходяща за това отделение и май след моя случай вече не работи там.Вярвай ми,че ще останеш доволна от всичко.Доктор Карагьозян взима 200 лв-които му се дават тайно естествено-без никой да разбере.Но то май навсякъде вече е така като слушам и другите майки.Ако ти трябва още информация с удоволствие ще ти помогна.

# 2
  • Мнения: 6 206
Тази тема си я захващаме периодично, но не знам как да търся в търсачката на форума за Пловдив. Нищо не ми излиза.
Иначе ще чуеш добри неща за всички домове тук, защото има мами раждали и във Весела и в Окръжна и тн.т. и почти всички са доволни.
Аз съм била във Втора Градска и съм много доволна, много си го обичам д-р Карагьозян. Единствения недостатък за някои е, че бебчето не е при теб, но за щастие на мен това не ми се отрази негативно. Иначе условията са супер, отношението също, абе, въобще все едно си бях на курорт, а за доктора страшен е направо. Grinning

# 3
  • plovdiv
  • Мнения: 350
аз преди почити четири години родих в окръжна с наложително, т.е. не планувано секцио.Нямам оплаквания.Отделението беше след основен ремонт. Сега пак там ще раждам,но този път с планувано секцио Simple Smile ако искаш подробности и координати на лични Grinning

# 4
  • Мнения: 702
здравей аз ще раждам във Весела при доктор Минев
Не съм здравно осигурена и затова ще плащам
Ако искаш виж в здравния справочник там има по подробно инфо Heart Eyes  
успех

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Весела
Раждах при д-р Топалова и съм доволна; ако имах избор, бих избрала да родя при д-р Минев, но д-р Илиев, д-р Дренски, д-р Стратев също имат отлична репутация.

# 6
  • Мнения: 987
Цитат на: boo
Весела
Раждах при д-р Топалова .

и аз така . и двете бременности ходих при нея на прегледи и двата пьти си раждах при нея . много е внимателна и готина . на весела вече има VIP- стаи , които са като в  хотел - собствена баня , TV ,  бебето си е при тебе , гардероб . плащат се по 12 лв на вечер .

# 7
  • Мнения: 1 041
Потърси старите теми за родилните домове в Пловдив! Там има и координати на препоръчваните лекари!
Иначе аз непрекъснато хваля и препоръчвам на познати д-р Дренски и д-р Минев от МБАЛ "Св. Мина" /Весела/. Баткото го родих преди 10 г. при д-р Минев, а бебето м.г. при Д-р Дренски. И при двамата с уговорка. Условията в стаите / не ВИП/ са нормални. Вътре са по три майки с бебетата. По- приятно е да не си сама, за да минава по- бързо времето като си говорите.  Предимството на ВИП-стаите е, че вътре могат да влизат твоите роднини.

# 8
  • Мнения: 488
Хайде и аз да помогна в избора.
Раждах във Весела, при д-р Минев. Много съм доволна, като цяло дори и да не си платиш, в болницата са професионалисти и се отнасят добре с мамите и бебчетата. Аз предпочетох да бъда във ВИП-стая, защото беше много горещо през лятото, а там има климатик. Плаща се по 10 лв на ден, и много майки предпочитат това, така че често не остават свободни места.
Раждах секцио с епидурална упойка, препоръчвам я, ако ти се наложи.
Ако искаш повече подробности за уговорката с лекаря, пиши ми на лични.

# 9
  • Мнения: 278
Сериозно ли смятате да пращате 200 лв. за да родите  Shocked  Shocked  Shocked
Не го правете Това е изнудване. Има толкова добри лекари които ще го направят за законните 80 лв.
а за останалите 120 може да си вземеш Вип стая и упойка за да роздиш безболезнено

# 10
  • Мнения: 1 031
Мами благодаря на всички ви че си направихте труда да ми отговорите. Много сте мили  newsm51
Намерих и старите теми по ваш съвет и май пак останах да се колебая - Весела или Окръжна.
За много доктори четох, че мамите са останали доволни.
Истината е че доста ме е страх от раждането, а искам да е нормално без упойка и толкова много искам да видя колкото може по скоро моето съкровище и всичко да мине добре Praynig
Да си призная че малко ви завиждам, че сте минали вече по този път  Simple Smile  Simple Smile

Аз не съм склонна да плащам, просто исках да знам как стоят нещата, дали е по-добре да съм с уговорка или няма значение. Май всичко е до късмет и зависи от самото раждане.

# 11
  • Мнения: 1 873
Най - добрите специалисти са в Окръжна болница.Апаратурата също, а и скоро правиха ремонт на родилното отделение...Спазва се хигиена и не се допускат външни лица..според мен тя е най - сигурна.

# 12
  • Мнения: 2 596
Весела.
Родих при доц. д-р Илиев. Много съм доволна. Нищо не съм платила, просто така се случи.

Общи условия

Активация на акаунт