Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 69 отговора

София

Здравейте. Бях на гости в Русе при бабите- да видят малкия и пробвах форнетти. Сега са ми се дояли  Embarassed, но не знам къде има в София. Някой има ли идея?
Цитирай

За пръв пат чувам за такова нещо.  newsm78
Дай малко инфо. Какво е това?
Цитирай

София

Продават на бул. Дондуков - срещу Дарик радио горе-долу се пада. Не знам точен номер.
Форнети са соленки и сладки от многолистно (бутер) тесто. Фурната се намира на мястото, където ги продават. Винаги са топли и много, много вкусни!
Цитирай

София

М-м! Форнетите са нещо много вкусно. Това са хапки от многолистно тесто с различни пълнежи - плодове, мак, шоколад, кашкавал, сирене, бекон.
И аз знам само тези на бул. Дондуков.
Цитирай

София

Ами аз разбрах преди малко от една приятелка за ЖП гарата и на спирката на 280 на УНСС. Помолих мъжа ми да мине покрай УНСС да вземе и ще пиша отзиви. Дано работят.
Цитирай

София

Майка ми ми носи няколко пъти. И на мен ми харесват много  Cool Купува ги от пазара в Дружба. ако там ти е удобно, ще питам за по-точно обяснение
Цитирай

София

На пазар Д.Петков точно на ъгъла с ул. Пиротска. И аз много ги обичам Smile))))
Цитирай

в ябълковата градина

Има и на Алабин, срещу Стопанската камара.
Но май няма фурна там и им ги докарват.
Цитирай

София

На пазара Д.Петков - магазна на пресечката с Пиротска също ги има. На мен обаче не ми харесват особено, пълнежите са "любов и химия"  Sick
Цитирай

София

На пазара Д.Петков - магазна на пресечката с Пиротска също ги има. На мен обаче не ми харесват особено, пълнежите са "любов и химия"  Sick
И аз останах със същото впечатление. Във Варна направо се влюбих в тях. Тук на Д.Петков купихме някакви почти ужасни студени форнети с ябълка и се замислих дали не продават нещо от предишния ден или са приготвени по друг начин. Може би си зависи от фурната. Все пак всички са по франчайзинг и би трябвало да работят по един стандарт... newsm78
Цитирай

Варна

online,а във Варна къде се продават?
Цитирай

София

Вкусни са само докато са топли , поне солените ...за сладкитет незнам !
Цитирай

София

Има ги на много места. Сещам се за пазарчето на сп. Делфинариума (срещу тотото), до магазин "На тъмно", срещу бившия Дом на красотата до кино Тракия.
Цитирай

Варна

Има ги на много места. Сещам се за пазарчето на сп. Делфинариума (срещу тотото), до магазин "На тъмно", срещу бившия Дом на красотата до кино Тракия.

Има ги ако не се лъжа и във Владиславово или Младост  newsm78 , някъде в кварталите
Цитирай

ВАРНА

Купих си форнетти от Русе.

Опитах с пълнеж от ябълки, с шунка и сирене!

Много са вкусни. А във Варна някой знае ли дали се продават?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 69 отговора