Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

София

Вече 2 зимни подред зимните ботушки и ботички изпотяват крачетата на девойката.
Та затова се загледах в тези дишащите на Геокс-детските ботушко-боти струват 139 лв, но дали си струват newsm78, ползвали ли сте, какво ще кажете за тях-запаряват ли, влажно ли е чорапчето, пропускат ли вода и други такива?
Цитирай

casa solare

Познавам собственика, заслужават си
Цитирай

Велико Търново

Не познавам собственика,но дъщеря ми носи такива обувки-доволна съм!
Цитирай

casa solare

исках да кажа, че наистина си заслужават и го знам от 1-ва ръка
Цитирай

София

Може би все пак отговорът е зависи.
Детските обувки и маратонки са ок. Аз не съм носила геокс, защото не ми допадат моделите им. Моята приятелка си купи ботуши за малко над 200 лв. и краката и бяха мокри цяла зима.
Иначе определено не запарват.
Цитирай

casa solare

Аз нямам такива проблеми, нито мъжът ми (а той буквално разбива обувките си), но детските са страхотни
Цитирай

София

... Моята приятелка си купи ботуши за малко над 200 лв. и краката и бяха мокри цяла зима.
Иначе определено не запарват.
Ами то щом са намокрили отвън, това че не запарват отвътре направо е без значение. Smile
Цитирай

Не познавам собственика,но дъщеря ми носи такива обувки-доволна съм!

Peace
Цитирай

Варна

Голямата има обувки , маратонки и ботуши и съм доволна. Само към ботушите имам лека забележка ама то е от самия модел  Peace
Цитирай

Пловдив

Дъщеря ми носи основно GEOX - маратонки и ботушки, не толкова заради дишащите подметки, но защото има висок свод на крачето и други ботушки не й стават или не може да върви с тях. Иначе, наистина не се изпотяват крачетата, макар че ботушките са доста дебели. Ходи много леко с тях. Вярно, много са скъпи за детски ботуш, който се носи няколко месеца. Аз дебна разпродажбите. А за дамските обувки и ботуши - исках да си купя и на мен, но моделите им са ужасни просто.
Цитирай

София

Голямата има обувки , маратонки и ботуши и съм доволна. Само към ботушите имам лека забележка ама то е от самия модел  Peace
Какво забележка?

Жалко, че разпродажбите са им извън сезона Crying or Very sad. Миналата пролет не ми се щеша да купувам ботуши за тази зима ,защото винаги искам номера да е най-подходящ, без експерименти
Цитирай

Пловдив

Аз купих ботушките някъде през ноември мисля и бяха намалени от около 139 на 89 лв, може би са били от предишна колекция или останали малко бройки. По-вероятно второто, защото исках червени или розови, а имаше само черно и сребристо.
Цитирай

София, кв. Редута

Аз не съм носила Геокс, но детето имаше такива маратонки и краката му не се потяха.
С една дума доволна съм.
Цитирай

София

Мъжа ми има обувки от тази марка - постоянно са му потни и мокри краката, предполагам че и детските са с такова качество.
Цитирай

Бургас

Купувала съм само веднъж детски обувки от тях. Не съм доволна- това са единствените обувки, които са правили пришки на дъщеря ми.(при все че не са й малки). Няма да повторя!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора