Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

♥*близо*♥*до*♥*Плевен*♥

някой знае ли как се проверява фактура на глобул през интернет като влезна във сайта после къде .........
Цитирай

Варна

сигурна ли си че точно тук си искала да пуснеш тема? форума е Красива мама Rolling Eyes
Цитирай

♥*близо*♥*до*♥*Плевен*♥

да точно тук Теди защото е най четено и ми трябва отговор но не като твоя(извинявай все пак но....)
Цитирай

София

Влизаш като да изпращаш sms ,но по долу пише твоята online-фактура (или нещо такова), но трябва да имаш акаунт
Цитирай

♥*близо*♥*до*♥*Плевен*♥

БЛАГОДАРЯ ти stella_16
Цитирай

♥*близо*♥*до*♥*Плевен*♥

да имам акаунт къде трябва да се регистрирам
Цитирай

София

www.globul.bg след това MYGLOBUL и след това  горе пише  "Желаете ли да се регистрирате?"-там! Smile
Цитирай

♥*близо*♥*до*♥*Плевен*♥

МНОГООООООООО ти благодаря
Цитирай

www.globul.bg след това MYGLOBUL и след това  горе пише  "Желаете ли да се регистрирате?"-там! Smile

Дам  Peace

да точно тук Теди защото е най четено и ми трябва отговор но не като твоя(извинявай все пак но....)

Ако я беше пуснала на правилното място и там щяха да ти отговорят също, не подценявай и останалите Раздели на форума  Mr. Green
Цитирай

София

Няма да местя темата в "правилния" форум, защото вече отговор е даден. Но, Patenceto84, моля те, занапред имай предвид, че отделните подфоруми все пак са предназначени за обсъждане на различни въпроси.
Независимо от впечатлението (правилно или не) на отделните потребители относно тяхната посещаемост.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.