Всичко в ред сега да турим, че ДЕКЕМВРИ седенката си ще разтурим!

  • 10 946
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
ДОБРЕ ДОШЛА,НАДЕЖДА! 55

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 4 694
И аз преведох парчки по и-пей. Добре, че вече и тук има възможности за он лайн разплащания, че иначе с това ходене до банки... И това с смс-ите е добро начинание; приятно ми е , че мога да помогна, макар и малко;
Леле, много съм зле. Нещо специално исках да кажа (напиша) и сега изобщо не помня защо включих компютъра  ooooh!
До скоро !

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравйте!Да си изкарате добре довечера и да качите снимки!
Добре дошла на новата мама!
Знате ли тези покривала за тоалетна чиния дали не се продават на бройка.чували ли сте?
Ще взема да поразпитам.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 838
Ох, преведох парите и камък ми падна от сърцето! Добре, че съм в центъра и наоколо е пълно с банки!

Аничка, аз по принцип смятам да съм във ВИП стая, но пък си мисля, че ако си взема за всеки случай 10 бр. покривала, може и да ми влязат в употреба - напр. в случай, че точно тогава ВИП-овете са пълни! Thinking

# 64
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Алоу, състезателките по бързо писане. Не мога да ви смогна. От сутринта съм зачела старата тема, оставих ви като бяхте на 4-та страница. Чак сега сколасах да прочета последния постинг от тази темичка.
   Аплодисменти за Ивката.   bouquet
   АНИМА, причините да не дойда на училището бяха здравословни за съжаление. Обадих се и се записах за 15.10, та чак другата седмичка започвам и аз. Ще се радвам да разкажеш как е минало, доволна ли си и оправдани ли са очакванията ти. Наистина съжалявам, че не сме заедно.  Cry
   Бройте ме за срещата днес, но ПРЕДУПРЕЖДАВАМ !!! Не се стряскайте като видите едно чудовище с напомпана буза да се приближава към вас. Добронамерено е, дори ще направи опит за усмивка.
   АНИЧКЕ, радвам се че си по-добре и ще присъстваш на срещата. Ще помоля, ако имаш 20-40 бр. от кенефните завивки да ме броиш и мен, печалбата няма да я коментираме.  Joy Как можа и да ти хрумне даже? Бой ша ядеш.
 

# 65
  • Мнения: 42
Мили мами,
Ако някоя от вас има финансовата възможност да помогне на Мони, нека се включи сега, има вече и линк към е-пей http://www.save-darina.org/. Днес е последния срок да бъдат събрани паричките за следоперативното лечение. Ето повече инфо за детенцето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222629.0

Здравейте мами, да ви съобщя новината, че парите са събрани или поне на този етап са достатъчни за направената операция и една химиотерапия... вижте тук аhttp://www.save-darina.org/...лечението ще продължи в БГ..
Като гледам колко много деца имат нужда от помощ и ми става много болно...
Какво ви е мнението за съхранението на стволови клетки??

# 66
  • Мнения: 42
добре дошла на новата мама

# 67
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От четене и старание да запомня по-важните неща, пропуснах да поздравя няколкото нови мамчета. Тук е уютно, забавно и разтоварващо. Сами ще се убедите.
   Ъф корс имаше и друго, ма кат' се сетя - ще дописвам.  Embarassed

# 68
  • Мнения: 686
Добре дошла Надя.Питаш,как по-големите приемат,че ще стават каки и батковци.Дъщеря ми го приема много добре,очарована е,че в корема ми расте нейното братче,но това не й пречи да ме удря от време на време по стомаха.Иначе си е много грижовна,милва ми стомаха,говори му,пее му и дава "предизборни" обещания,че ще помага,когато малкото се роди.

# 69
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Момичета, не ви благодарих за съветите и съпричастността към моите зъбни проблемации.    bouquet Няколко от вас съветваха да се пие Аулин при силна болка. Любимо лекарство ми е и още като забременях, знаех че едно от нещата, които ще ми липсва докато съм ошкембена, това ще е Аулина. Всъщност, позволено е да се пие до 6-ти месец, аз вече съм доста напреднала. Пих няколко пъти ХЕКСАЛГИН  #2gunfire, който казаха, че е течен аналгин, но така и не ми помогна срещу болката. Аналгин на таблетки - все едно взимах витамин Ц, парацетамола...надежда всяка оставете.  ooooh! Нищичко не помогна, а паралелно с това скачах от зъболекарски на зъболекарски стол. Частни кабинети, Стоматологията, хирурзи, рентгенова снимка, антибиотик-майката си трака. Зор видяхме няколко дни и нощи, та вчера най-накрая  се стигна до вадене на зъба. Болката отшумя бързо след като дръпнаха тоз вампирски зъб и сега съм една НА/ПОдута шкембелана, с изкривена усмивка и разбира се - куп страхове дали всичко с бебо е наред.
   Знам, че имаше още за писане, ма пусто  Blush.

# 70
  • Мнения: 42
Добре дошла, Наде!  bouquet
Мамчета снощи за първи път усетих стягане и болки. Не ми се беше случвало. През ноща цял час си ме боля. Ужасно се бях уплашила.
Не ми се е налагало да пия каквито и да е хапчета досега. Единствено витамините на Hipp natal. Пиша това, не че очаквам някакво състрадание. Всички сме на едно дередже. И имах нужда да споделя.
Но за срещата довечера съм на линия. Ще взема и фотоапарат. Grinning

# 71
  • Мнения: 482
Добре дошла на Надя! И моят син много добре приема факта, че ще имаме бебе и във всички предстоящи пътувания включва и него, разказва как ще го водим на море, но нямам да го пускаме във водата и такива неща. Само веднъж ми каза, че иска братче и като му напомних, че вече не може да избираме, защото се знае, че е момиче и той отсече "Тогава - 2 бебета!"
Приятна среща на всички ви!


# 72
  • Мнения: 14
ох, дължа огромно изивинение на варненки  Embarassed  Confused Sad
Много исках да дойда да се видим, но сега се обадиха, че идват да ми монтират мебелите в спалнята, след 20 дневно закъснеие...решиха точно днес и то сега тепърва идват има да сглобяват до среднощ....
Още веднъж се извинявам и ви желая приятно прекарване на срещата, просто няма как да додйа, мъжа ми е на работа и тярвба да съм си у нас.

# 73
  • София
  • Мнения: 295
Здравейте, момичета! Hug

Искам само да си потвърдя присъствието довечера, нямам търпение да се видим! Тия дни нямахме нет, та затова пак изчезнах, но... сега ще наваксвам с четенето!

# 74
  • Мнения: 7
 Whistlingмацки
много ми е тежко, коремът ми тежи, не мога да се навеждам едва ходя а съм качила само 5кг Blush за цялата бременност, но 5кг на корем ooooh! само иначе хич не съм мръднала а какво ли ще е занапред като още ще растем едва дишам на моменти от умора а нищо не правя Crossing Arms
хайде приятно изкарване довечера и да се отчетете как са минали и двете срещички

Общи условия

Активация на акаунт