какъв грим е подходящ за по бледа кожа?

  • 636
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 325
Дайте съвет момичета какъв грим отива на този тип кожа аз съм със светли очи и светло кестенява коса имам в предвид сенки руж червило .

# 1
  • Мнения: 224
Аз също съм с много цветла кожа и светла коса, затова избирам по-меките пастелни тонове - светли сенки в телесно, бежово или бяло, така че да придават блясък на глепача; черна спирала (при съвсем светлите жени се препоръчва кафява); руж - бледорозов или прасковен, червилото - също в тази тоналност или леко оцветен гланц. Аз съм на мнение, че светлата кожа е много красива и създава усещане за "порцеланова красота" и че не трябва да се скрива с тъмни тонове, автобронзанти и т.н.

# 2
  • София
  • Мнения: 232
Здравейте момичета. Занимавала съм се известно време с гримьорство и от опит знам, че светлата кожа е много хубаво нещо. За основа се ползва само пудра, за да тушира естественото омазняване на кожата, като не се пропускат и клепачите. За сенки - всеки нежен нюанс - розово, прасковено, бежово, слонова кост във вътрешната част на окото. Хубаво е розовото да се нанася в свивката на горния клепач, почти под веждата - това придава много чиста визия. Под веждата се слага светъл нюанс, за предпочитане матов, за да се разшири оптично окото. Спиралата по-добре да е кафява, за да не е натрапчиво, а да е завършителен елемент. Ружчето - светло розово или прасковено, а на устните - по-добре да е цветен гланц с тон със сенките или дрехите.
Успех и не се притеснявайте да експериментирате.

Общи условия

Активация на акаунт