Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 окт. 2007, 09:33 ч.

Помощ за подарък

• 461
  • 6
  •   1
Отговори
  • все тук
Момичета, помогнете ми със съвет. каква играчка е подходяща за подарък за 5-ти рожден ден на момиченце, което има всичко?
Направо вече не ми стига ума с какво да я изненадам.

# 1
Предполагам има кухни и подобни играчки за кукли. Можеш да подариш комплект от много флумастри и книжки за оцветяване. Дори и да има, те не са вечни, а колкото повече са флумастрите - толкова повече ще се зарадва.  Simple Smile

# 2
  • София
Детски фотьоил - аз това подарих на едно приятелско детенци и то много си го обича! Има ги в Пигис Наус, аз от там го взех, имаше и мини канапенца също. Laughing

# 3
Зависи какви са интересите на детето. Ако обича да си играе на кукли имаш богат избор. Моята дъщеря най-много се радва на книжки за писане и оцветяване, бои, моливи, пастели и т.н.

# 4
  • Карлово
Има едни микрофони на стойка, ей с това падаше голяма игра. Или касетофон с микрофон да интервюира всички наоколо. Това се сещам без много напрягане.

# 5
  • Майничка
Освен дадените дотук предложения, има едни комплекти с големи фосфоресциращи мъниста за низане и пластмасови закопчалки на SES, купувала съм от Бонжурите, подходящи са за тази възраст и са много ефектни.
Друго - фенерче, ама силно. Всички деца много се радват на това.
Или папагал, който повтаря думите на детето - не са скъпи 10-12лв., обаче отиват страшно много батерии.

# 6
  • все тук
За повечето от нещата дори не бях се сетила. Много ми помогнахте, благодаря. Сега остава да избера кое от всички да предпочета. Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт