Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора

dupnica

Мъничкото ми ангелче падна от спалнята и се чувствам адски виновна.Как можах да го допусна хем вече е голяма и подвижна ,а аз да я оставя самичка...... TiredНаправо не се побирам в кожата си и ми е мн мъчно ,чувствам се безотговорна.Съжалявам ,че ви занимавам сигурно на мн дечица се е случвало , newsm45но ми е гадно и трябваше да кажа на някого как се чувствам.
Цитирай

nqkyde tam

споко мила,колко още ще пада....нашата кака падна от коли4ката на 5 месеца и коли4ката я затисна,и таткото я обърнал докато я приспивал.щях да го убия,имаше и рана на нослето с много кръв.....много плаках тогава.
Цитирай

Far away from here...

Ау,съчувствам ти и напълно те разбирам.Наистина.Моят син падна от количката, когато беше на 4  Embarassed, добре, че отдолу първо беше паднало одеялото и той някак си се изхлузи, та се претърколи върху него. И аз имам чувството, че никога няма да си го простя. И от тогава изпитвам огромно чувство за вина, сега треперя всяка секунда, в която не съм до него и чак почнах да си измислям въображаеми опасности. Rolling Eyes
Цитирай

Еклесиаст

да и аз все още си спомням първият път когато падна бебето от спалнята  Embarassed, голямо реване и то и аз ...и аз като теб се чувствах мноооого виновна...спокойно.... Hug Love
Цитирай

Не се обвинявай, няма страшно, нищо няма да й стане, сега имат гумени глави, нали знаеш Hug . Моя бебо падна за пръв път още по-малък от нея и беше в кошничката горе на леглото, а аз в другата стая, нали се сещаш и аз как се чувствах после Sad Нацелувай я здраво и ще се почувстваш по-добре Peace
Цитирай

София

Добре дошла в отбора Laughing. Не се притеснявай, само наблюдавай детето, ако повърне, отидете на лекар. Нали знаеш, че без синини, няма как да мине "периода на порастване". Тепърва ще пада и ще се удря (не ти го пожелавам). Няма как да ги опазим от всичко, колкото и да ни се иска. Синът ми е постоянно в синини и "тротоарни обриви". Ако толкова се притесняваш, се обади на педиатъра.
Успех  bouquet.
Цитирай

София

Колко още ще падат..........
Ние още нямаме падане от спалнята,но имаме падане от количката в пясъка.
Ходихме на море и всичко стана точно за секунди.
Добре,че не падна по очи,че щеще да се нагълта с пясък за обяд.
Не се притеснявай.Щом бебка е добре,всичко е ОК.
Аз ако ти кажа колко съм падала,и то никак безобидно.
Почти винаги съм падала по глава,а да видиш сега колко съм твърдоглава. Laughing Mr. Green
Цитирай

Неуспяла да избяга от корените си

...Ние още не сме за падане от спалнята,но само като си помисля че и този момент ще настъпи и ми става едно такова настръхнало... #Crazy
Просто известно време наблюдавай бебето,а ако много ти е притеснено звънни на доктора,той ще ти даде най-точен отговор как стоят нещата.
Цитирай

София

Спокойно, едва ли е имало дете, което да не е падало, че и по няколко пъти. Сещам се поне за два пъти...
Цитирай

София

И на мен ми стана кофти първият път,когато падна.Оттогава обаче пада още няколко пъти и вече съм "стрелян заек"-проверявам набързо дали движи ръчичики и крачета,гледам за цицини или одрасквания,успокоявам,забърсвам съзлите и сополките и се отправяме към нови подвизи!
Като си помисля още колко падане и удряне ги чака...Не се шашкай,всяко бебе пада! Peace
Цитирай

London, Sofia

Не се притеснявай, само наблюдавай детето, ако повърне, отидете на лекар. Peace
Цитирай

Варна

Спокойно, наистина се случва на всяко дете. Тепърва ще имате още падания и контузии. Нали знаеш, така порастват децата.
Цитирай

На една звезда

Без това не може Smile. И моята кипра падна от количката на 5м., и от спалнята е падала Crazy, Слава Богу, разминавали сме се без сериозни натъртвания.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Ееее ти пък, чак толкова. Вчера го забравих на наща спалня и падна. Цицината вече отминава. И на мен ми беше криво, ма чак да пускам тема....  HugСпокойно, няма страшно, децата падат - няма им нищо - главите са им гумени  Crazy

Цитирай

София

Спокойно! Главите им са гумени. И моята дъщеричка е падала - това беше знак, че вече се върти без проблем и трябва да внимавам повече. Не си го слагай на сърце, почти няма дете, което да не е тупвало от леглото.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора